Foto: Pixabay/Pixabay

Chceli by ste dostávať plat za pitie whisky a cestovanie? Táto spoločnosť možno hľadá práve vás.

Každý z nás nájde na svojej práci nejakú nedokonalosť, kvôli ktorej sa nám do nej akosi nie vždy chce, aj keď navonok sa môže ostatným ľuďom zdať, že práca je úplne skvelá. V niektorých oblastiach možno dokonalosť ani nie je možné dosiahnuť. Ak sa však v práci trápite a každé ráno vstávate deprimovaní, nie je to to pravé miesto pre vás.

Čo robíte napríklad vy? Obsluhujete zamračené tváre na nejakom úrade od ôsmej ráno do štvrtej poobede takmer každý deň od pondelka do piatka? Alebo presúvate ťažký materiál na stavbe? Predstavte si, že by ste namiesto toho dostávali plat za cestovanie po svete a pitie whisky.

Škótska spoločnosť venujúca sa výrobe spomínaného nápoja, Grant´s, hľadá niekoho, kto u nich bude plniť funkciu globálneho ambasádora. Azda najväčšou nevýhodou tejto práce je, že občas budete musieť na ďalší deň pretrpieť „opicu“.

Samozrejme, na pozíciu vás nevezmú len preto, že radi pijete whisky. Musíte mať dostatočné znalosti o spoločnosti a sociálne zručnosti, aby ste dokázali zaujať a informovať ľudí zúčastnených na udalostiach, kde sa bude whisky popíjať a samozrejme, tovar predať.

pixabay.com

Každý kandidát sa bude musieť zúčastniť dvoch kôl pohovorov. Jednou z ich úloh bude preukázať schopnosť využiť sociálne siete a médiá. Na svojom Instagrame budú musieť postnúť drink, ktorí sami vytvorili (prísadou musí byť samozrejme Grant´s whisky), s hashtagom #GrantsInterview a dúfať, že ukáže ich osobnosť v najlepšom možnom svetle, aby spoločnosť do ďalšieho kola vybrala práve ich.

williamgrant.com

Následne bude zvolených 250 uchádzačov, ktorých požiadajú, aby spoločnosti zaslali svoj životopis. Vysoký počet uchádzačov potom okresajú na 20 ľudí, ktorí dostanú možnosť zúčastniť sa eventu v liehovare v Dufftowne. Dve noci budú ubytovaní v hotely a budú dostávať rôzne úlohy a výzvy.

pixabay.com

Potom si spoločnosť vyberie troch jedincov, ktorí pocestujú do Poľska, Izraelu, Indie, Afriky, Kolumbie, Ruska, Francúzska, či na Taiwan. Kým budú v zahraničí, ich úlohou bude organizovať podujatia, na ktorých budú značku prezentovať a informovať o nej ľudí. Budú ich presviedčať, aby si whisky kúpili a pili ju, zatiaľ čo ju budú sami ukážkovo popíjať.

Po návrate zo zahraničia bude zvolený jediný kandidát, ktorý sa zapíše ako jeden z mála ľudí, ktorí svoju kariéru postavil na pití alkoholu pre spoločnosť Grant´s. Ak vás táto možnosť zaujala, prihlásiť sa môžete aj vy, a to na tejto stránke.

Pozri aj: V ktorej krajine sa vypije najviac alkoholu? Česko je na 3. mieste, ako je na tom Slovensko?

ladbible
Príbehy
0
Komentovať (0)