Foto: instagram.com (itsstefan)

Michaela Galambošová / / News
Chcete sa zoznámiť cez internet? Využite zaručené tipy od majstra v svojom odbore.

Aj vy ste už niekedy vyskúšali zoznámiť sa s niekým cez internet? Ak áno, tak určite nám dáte za pravdu, že v tomto mori môžete natrafiť na kadečo. Na celú hŕbu tých, ktorí hľadajú sex na jednu noc, cez láskou sklamané typy, ktoré v každej novej tvári hľadajú manžela či manželku, až po tých, ktorí nám vyrazia dych. Stefan-Pierre Tomlin je hviezdou Tinderu, jednej z najznámejších zoznamovacích aplikácií na svete. Ženy priťahuje ako magnet. Možno aj preto sa rozhodol podeliť so svojimi tipmi, ktoré určite nie sú na zahodenie.

Stefan-Pierre Tomlin, 27-ročný model a influencer, sa minulý rok zoznámil so svojou partnerkou, 25-ročnou Gemmou Fowler, práve cez aplikáciu Tinder. Na prvý pohľad nič nezvyčajné, veď ľudia sa cez internet zoznamujú každý deň. Čím sa však líši práve tento muž? Bol vyhlásený za najatraktívnejšieho muža Tinderu. Užívatelia môžu dávať ostatným užívateľom svoj hlas. Ak jeho fotografiu posuniete napravo, ukazujete tým, že sa vám daná osoba páči. Ak naľavo, tento človek pre vás asi nie je priveľmi atraktívny. Stephan-Pierre sa však dostal do prvej kategórie. Pred súčasným vzťahom bol bez záväzku dva roky. Avšak tipov na to, ako byť úspešný na zoznamke cez internet, má pomerne dosť.

Ľudia nemajú radi tých, ktorí sa ľutujú


Tento naozaj sympatický model tvrdí, že hlavným kľúčom k úspechu je pútavý profil. Podľa neho ľudia nemajú radi typy, ktoré potrebujú zachrániť. Teda žiadne láskou zlomené princezné či rytierov, ktorí ešte stále nenašli svoju princeznú.

P l a y I n g ✨ with B a l l S 🐧 Outfit aw18 @11_degrees

A post shared by Stefan-Pierre (@itsstefan) on


„Hlavné je byť vtipný, sám sebou a zaujať. To je základný krok, ktorý vám pomôže rozprúdiť konverzáciu,“ tvrdí Stefan-Pierre. Počas svojho „účinkovania“ na Tinderi spoznal množstvo žien, a preto je presvedčený o tom, že ženy letia na zmysel pre humor. Je doslova magnetom, ktorý priťahuje ostatných. Je to zrejmé. Každý dennodenne riešime kopec maličkostí a práve príjemné a vtipné momenty nám dokážu dokonale zdvihnúť náladu.


Ďalšou nemenej dôležitou vecou je profilová fotografia. Nemusíte vyzerať tak skvele ako Stefan, avšak každý má v mobile aspoň jednu znesiteľnú fotografiu. Dajte si takú, na ktorej ste sa cítili dobre. Fotografie s rodinnými príslušníkmi alebo tie, ktoré máte na občianskom preukaze, však radšej vynechajte. Podľa Stefana na zoznamku taktiež nepatria fotografie, na ktorých sa napchávate jedlom. Ak chcete však získať nejaké body navyše, skúste staviť na fotografiu s domácim zvieratkom.

Hľadajte spoločné témy na diskusiu


Ak vás niekto na zoznamke zaujal, skúste si bližšie pozrieť jeho profil, aby ste sa o ňom dozvedeli čo najviac. Hľadajte spoločné témy, nebojte sa pýtať. Avšak jedna téma by mala ostať na zoznamke tabu. Je to téma expartnerov. Ak vám je spolu dobre, nebojte si čo najskôr dohodnúť spoločné stretnutie. Inak sa môžete donekonečna baviť o počasí a to hlavné vám unikne.

Pevne veríme, že vám Stefanove rady pomôžu nájsť toho najlepšieho partnera.

Pozri aj: Pár minút po zoznámení na Tinderi, nasleduje toto. Kontroverzný a intímny experiment krásnej fotografky šokuje celý internet

independent.co.uk
0
Komentovať (0)