Foto: instagram.com

Potrpíte si na súkromie? Fotografka Loreal Prystaj sa oň delí s celým virtuálnym svetom. Pozrite sa na jej provokatívnu fotosériu vo vani, ktorá rozhodne stojí za to.

Vo vani chceme mať súkromie. Neraz sú to jedinečné chvíle intimity, ktorú nemáme chuť zdieľať s okolím. Fotografka Loreal Prystaj z New Yorku sa však rozhodla ísť absolútne opačnou cestou. Možno aj preto sa pustila do odvážneho a dráždivého projektu Body in Bathworks/Telo v kúpeľni, počas ktorého sa odfotila v rôznych pózach vo vani. Každá fotografia je originálna, jedinečná, pričom dáva priestor fantázii diváka. 

Cieľom mladej fotografky, ktorá sa odfotografovala neuveriteľných stokrát, nebolo len zaujať, ale aj vizuálne zachytiť vnútorné dieťa, ktoré sa nachádza v každom z nás. Niektoré jej zábery vyvolávajú zmyselnosť, iné vo vás vyvolajú mnohé otázky. Toto je 20+ najlepších z nich.

I keď je práca fotografky Loreal Prystaj kontroverzná, určite jej netreba odoprieť naozaj originálny nápad. Veríme, že vám jej tvorba vniesla trochu farebného závanu do všedných dní.

Pozri aj: Sexi modelky a tráva. Instagram ovládli provokatívne fotografie, na ktorých dievčatá v odvážnych pózach fajčia marihuanu

designyoutrust.com
Príbehy
0
Komentovať (0)