Foto: instagram.com (sarahjain420/dojafarmseeds)

Naďa Černá / / Série
Trendy sa neustále menia a to platí nielen v móde, ale takisto aj vo svete fotografií. Vďaka sociálnym sieťam môžeme sledovať aj tie najšialenejšie nápady, s čím sa odfotiť.

Vďaka sociálnym sieťam sme každodenne zaplavení miliónmi fotiek od našich obľúbených spevákov, hercov či ľudí, ktorých sledujeme. Ak si na Instagrame dáte vyhľadávať hashtag #ganjagirls, vyskočí na vás niekoľko miliónov fotografií so ženami, ktoré sa provokatívne fotia s marihuanou.

Mnohé fotografie sú plné nahoty a v iných príspevkoch zas nájdete videá, v ktorých drogy hrajú hlavnú úlohu. Celé video je sprevádzané hudbou, ktorá sa väčšinou radí k house music. Vo všetkých týchto príspevkoch sú strategicky umiestnené listy marihuany či niečo iné, čo ju pripomína. Niektorí z autorov týchto fotografií sa chcú len zabaviť a pridať „zaujímavú“ fotografiu, iní propagujú svoje vlastné podniky a produkty, aby tak podporili svoj vlastný biznis. V každom prípade, pozrite si výber zaujímavých fotografií, kde hlavnú úlohu hrajú krásne ženy a marihuana.

Článok nemá za cieľ žiadnym spôsobom propagovať drogy, ani navádzať na ich užívanie.Pozri aj: Medicínska marihuana nepredstavuje pre užívateľov žiadne zdravotné riziko. Svetová zdravotnícka organizácia vyzdvihuje jej pozitívne účinky

designyoutrust.com
0
Komentovať (0)