Lidl SR

Michal Blaško / / Lokál
Známy, a na Slovensku pomerne obľúbený obchodný reťazec Lidl pred pár dňami otvoril svoju, v poradí 127. predajňu v našej krajine.

Nejde však o obyčajný obchod, na aký sme pri Lidli zvyknutý v ostatných mestách. V Spišskej Novej Vsi predstavili najmodernejšiu predajňu v portfóliu tohto obchodného reťazca, a možno aj najmodernejšiu predajňu na Slovensku vôbec.

Komfort v nej nájdu ako zákazníci, tak aj zamestnanci. Obchodný reťazec si pre zamestnancov pripravil napríklad druhé poschodie, kde nájdu sprchy, otvorené priestory a školiacu miestnosť. Zákazníci sa zas môžu tešiť z toaliet či otvorených a vzdušných priestorov predajne.

„Ide o najmodernejšiu predajňu v portfóliu Lidl, jej výstavba trvala päť mesiacov. Z pohľadu zákazníkov je vzdušnejšia a presvetlenejšia. Zároveň ponúka aj vyšší komfort pre našich zamestnancov – ich priestory sú umiestnené na poschodí a nachádzajú sa v nich aj sprchy či školiaca miestnosť. V tejto predajni nájde uplatnenie viac ako 30 zamestnancov,“  vyjadril sa pre Hospodárske Noviny obchodný riaditeľ spoločnosti Lidl Slovenská republika, Róbert Flachbart.

Predajňa je vybavená pokročilými technológiami, ktoré sú ohľaduplné ku životnému prostrediu. Nebudú chýbať LED svetlá či chladiarenské zariadenia obsahujúce chladivo na prírodnej báze. Parkovisko bude obsahovať nabíjacie stanice pre elektrické automobily či bicykle. A takto vyzerá predajňa na fotografiách.

Lidl SR
Lidl SR
Lidl SR
Lidl SR
Lidl SR
Lidl SR
Lidl SR

Pozri aj: Tesco chce predávať „nedokonalú zeleninu a ovocie“. Namiesto plytvania ju predajú až o pätinu lacnejšie

Hospodárske Noviny


Komentovať (0)