Ilustračná foto: SITA - Milan Illík

Zásah prebieha od rána.

V Snine v pondelok 4. marca od rána prebieha veľká policajná razia. Informovala o tom TV Joj a podľa informácií televízie zásah prebehol aj v nemocnici. 

Na jednom zo sídlisk v Snine sa zhromaždili kukláči, kriminalisti aj chemické laboratóriá. Zložky zadržali jedného z lekárov miestnej nemocnice a v jeho byte prebehla domová prehliadka. Tá by mala súvisieť s drogovou trestnou činnosťou. Podľa obyvateľov bytovky bola činnosť tohto lekára verejným tajomstvom a bolo len otázkou času, kedy polícia zakročí.

Prehľadali nemocnicu, byt aj garáž

Podľa informácií TV Joj prebehol policajný zásah aj v nemocnici, kde lekár pracuje, na internom oddelení. Vedenie nemocnice bližšie informácie k tomu, ohľadom čoho polícia proti lekárovi zasiahla v nemocnici, nemá. „Na riaditeľstvo nebolo ohľadom pána doktora nič hlásené, že je trestne stíhaný. Nemocnica o tom nič nevie, lebo polícia nám nič nehlásila,“ povedal konateľ nemocnice v Snine, Andrej Kulan.

Okrem nemocnice kriminalisti prehľadali aj lekárov byt a garáž. Z bytu odniesli rôzne chemikálie a prípravky, ktoré by mohli súvisieť s drogovou trestnou činnosťou.

Uložiť článok

Najnovšie články