Zdroj: Twitter/ESPN

brooklynskyfrajer / / Série
Zeke Elliott je úspešný hráč amerického futbalu, s ktorým nikto nemal najmenší problém. Pokým neukázal svoje nahé telo na obálke športového magazínu ESPN.

ESPN je americký magazín, pod ktorý zároveň spadá mnoho športových kanálov. Na trhu je už dlhých 37 rokov, a preto si iste môže dovoliť malý prešľap. Je táto situácia, ale skutočne prešľap? Na obálke ich najnovšieho čísla sa objavil nahý športovec. To vôbec neznie strašne, ale ako obyčajne je predmetom kauzy to, že niekto bol nespokojný. V tomto prípade to bola skupina mužov odoberajúcich tento magazín. Tí neboli celkom šťastní z toho, že musia hľadieť na obnažené mužské telo, ktoré im nepatrí. 

Na internete sa z ich strany spustila vlna kritiky, pri čom podobné tohtoročné vydania zahŕňali najväčších amerických športovcov. Napríklad tenistku Caroline Wozniacki, lyžiara Gusa Kenworthyho a práve zmieňovaného dallaského Kovboja Ezekiela Elliotta. No ten sa s pochopením nestretol. Skôr naopak. Kritizujúci fanúšikovia ho začali nazývať „homosexuálom“ pri čom ich presvedčenie pramenilo z faktu, že vystúpil nahý na obálke časopisu. Nie všetky reakcie však boli negatívne. Našťastie sa našli aj ľudia, ktorí Ezekielovi prejavili v tejto veci podporu.

twitter.com

Na oficiálnom Twittrovom účte magazínu sa objavila obálka so stručným popisom, „Odteraz si Zeke môže do životopisu pridať Chlapec z titulky.“

Reakcie čitateľov neboli veľmi prajné

„Odteraz si Zeke môže do životopisu pridať homosexuál.“


„ESPN Sport.  To „S“ je tam kvôli športovcom, nie kvôli striptérom…“


„Čo sa deje? Prečo sa musia všetci športovci vyzliekať donaha?“


„Toto som nemusel vidieť pred raňajkami.“


„Gay“


Nie všetci však prejavili nesúhlas

„Ako vnímajú muži nahé ženy: Sexy! Ako vnímajú muži nahých mužov: Gay…“


„Je gay, pretože je nahý, alebo pretože vyzerá lepšie ako vy a závidíte?“


„Len vďaka tomu, že vás vzrušuje nemusí byť gay.“


Pozri aj: 20+ fotografií zobrazuje nahých športovcov v ich typických pózach, ktoré vám ukážu šport z úplne iného pohľadu, aký ste doteraz poznali

boredpanda.com
0
Komentovať (0)