Foto: facebook.com (ProfiAuto.pl)

Matej Mensatoris / / Série
Ako sa kradne moderné auto? Takto!

Kým v minulosti sa zlodeji áut museli vyzbrojiť najrôznejšími šperhákmi a ďalšími nástrojmi, aby sa dostali do auta, a potom s nám aj úspešne odišli, dnes je situácia iná. Vďaka, alebo resp. kvôli moderným technológiám, ktoré ovládli aj automobilový priemysel stačí, ak má zlodej pri sebe patričné technologické vybavenie a krádež auta sa počíta doslova na niekoľko sekúnd. Okolie si takúto krádež často ani nevšimne, keďže zlodej sa do auta dostane prakticky úplne rovnako, ako jeho majiteľ. 

Poľská  televízia TVN vytvorila video, v ktorom môžete vidieť, ako majitelia moderných áut prídu o svojich štvorkolesových tátošov v priebehu pár sekúnd. Pozrite si video, ktoré znepokojí azda každého vlastníka nového auta. Video samozrejme nemá poskytovať návod, ale upozorniť na to, že takéto riziko je viac ako reálne.

Kradzież auta w 6 sekund!

👉 Kierowcy są bezradni. Policja rozkłada ręce. Ubezpieczyciele nie chcą wypłacać odszkodowań. A kradzież na walizkę zbiera coraz większe żniwo❗Znacie sposoby na obronienie się przed tą plagą?#ProfiAuto #kradzież #złodziej #transmiter #policja #tvn24

Posted by ProfiAuto.pl on Dienstag, 10. Oktober 2017

Pozri aj: 6 šoférskych zlozvykov, ktoré vám zničia auto aj rozpočet

Komentovať (0)