foto: pixabay

Správa od zosnulého príbuzného by zrejme šokovala každého.

Stephen prišiel o svojho otca pred šiestimi rokmi, kedy ho zdolala rakovina pľúc. Len ťažko si vieme predstaviť jeho prekvapenie, keď mu z čísla, ktoré patrilo jeho otcovi, prišla sms správa. Tá obsahovala iba jedno slovo –  „test“.

Po tom, čo jeho počiatočné prekvapenie pominulo, rýchlo si uvedomil, že správu pravdepodobne odoslala jeho mama. Chcela iba otestovať funkčnosť telefónu, ktorý pred rokmi používal jej manžel a Stephenov otec.

O príhodu sa rozhodol podeliť aj s ľuďmi na sociálnej sieti. „Cítil som sa smutný, lebo mi veľmi chýba. Neprejde deň, kedy by som sa na chvíľu nezastavil a nemyslel na neho.

foto: pixabay

Nezabudol však objasniť, že išlo iba o nedorozumenie. A aj keď sa mu jeho mama ospravedlnila za to, že ho vopred nevarovala, priznal ešte jeden dôvod, kvôli ktorému bol z sms správy tak veľmi šokovaný.

Pôvodne ma šokovalo, že mi prišla správa od môjho zosnulého otca, najmä preto, že je to nemožné. Okrem toho som bol prekvapený, lebo pochybujem, že by vedel, ako treba napísať a poslať smsku, aj keby žil.“

foto: pixabay

Po tom, čo Stephen túto príhodu zverejnil na internete, jeho účet na Twitteri bol zaplavený súcitnými odpoveďami. Niektorí užívatelia mu vyjadrili svoje pochopenie, keďže aj oni zažili niečo podobné.

O oboch rodičov som prišla, keď som mala 20. Je to už takmer 14 rokov, a prednedávnom som sa znova prihlásila do svojho starého účtu. Bol tam aj účet môjho otca. Namiesto fotografie mal smutného smajlíka s textom „osamelý“, pretože v tom čase smútil za mojou mamou, ktorá zomrela tesne pred ním. Úplne ma to položilo,“ podelila sa o svoj zážitok Nicole.

Podobnú skúsenosť mala aj Claire, v jej prípade však išlo naozaj o správu od zosnulej príbuznej. „Do poštovej schránky mi prišlo želanie k narodeninám od mojej starej mamy týždeň po tom, čo umrela. Vysvitlo, že ho napísala pár týždňov dopredu a dala ho mojej tete pre každý prípad, keďže v tom čase bola už v nemocnici. Vo vnútri pohľadnice bolo 10 libier a náhrdelník mojej starej mamy, ktorý mi zanechala ako dedičstvo.

Pozri aj: Na juhu Slovenska majiteľ utýral svojho psa. Ťahal ho za autom vo vysokej rýchlosti až kým neumrel

indy100.com
Príbehy
0
Komentovať (0)