Mr. Bean je po dlhom čase späť! Nový film sa objaví na plátnach, má to však jeden háčik

theladbible.com
Čo všetko môžeme od tohto nového filmu očakávať?

Mr. Bean je späť! Ale skôr, ako sa začnete priveľmi radovať, musíte vedieť, že tento film budete môcť vidieť iba v Číne. Bude sa volať „Top Funny Comedian The Movie“ a očakáva sa, že si za tento film herec Rowan Atkinson odnesie nemalé peniaze. Film „Prázdniny Mr. Bean-a“, ktoré vyšli pred desiatimi rokmi, si len v Číne zarobili okolo 2,4 miliónov dolárov. 

Mr. Bean je známy po celom svete hlavne preto, lebo jeho nemé scény s vtipnými gestami prekonávajú všetky jazykové bariéry. A práve preto je nám ľúto, že nový film o Mr. Beanovi sa do našich kín nedostane. Film má byť akýsi „spin-off“ pre show „Top Funny Comedian“ a na premiére tohoto filmu sa má Rowan Atkinson objaviť oblečený úplne ako Mr. Bean.

GIPHY

Pre nás, ktorí žijeme mimo Číny, si však musíme vystačiť len s týmto trailerom, ktorý z obyčajnej komédie o Mr. Bean-ovi urobil akúsi hororovú komédiu.

Je celkom sranda pozerať sa na tento film hlavne preto, že ho spojili s ostatnými filmami. Keď objaví papierové vrecko a lietadlo padá, je to úžasné. Desivá hudba, ktorá pri tejto scéne z nej tvorí naozaj niečo neobyčajné.

Tak, vychutnajte si aspoň tento trailer, pretože v dnešnom svete by sme mali niektoré veci prestať myslieť vážne a zasmiať sa aj nad takýmto filmom.

Pozri aj: Je to potvrdené! Teória veľkého tresku bude obnovená na ďalšie dve série

interez.sk (Stella K.), theladbible.comShare on Facebook0
Zobraziť viac
Komentovať (0)