theladbible.com

Stella / / Film
Čo všetko môžeme od tohto nového filmu očakávať?

Mr. Bean je späť! Ale skôr, ako sa začnete priveľmi radovať, musíte vedieť, že tento film budete môcť vidieť iba v Číne. Bude sa volať „Top Funny Comedian The Movie“ a očakáva sa, že si za tento film herec Rowan Atkinson odnesie nemalé peniaze. Film „Prázdniny Mr. Bean-a“, ktoré vyšli pred desiatimi rokmi, si len v Číne zarobili okolo 2,4 miliónov dolárov. 

Mr. Bean je známy po celom svete hlavne preto, lebo jeho nemé scény s vtipnými gestami prekonávajú všetky jazykové bariéry. A práve preto je nám ľúto, že nový film o Mr. Beanovi sa do našich kín nedostane. Film má byť akýsi „spin-off“ pre show „Top Funny Comedian“ a na premiére tohoto filmu sa má Rowan Atkinson objaviť oblečený úplne ako Mr. Bean.

GIPHY

Pre nás, ktorí žijeme mimo Číny, si však musíme vystačiť len s týmto trailerom, ktorý z obyčajnej komédie o Mr. Bean-ovi urobil akúsi hororovú komédiu.

Je celkom sranda pozerať sa na tento film hlavne preto, že ho spojili s ostatnými filmami. Keď objaví papierové vrecko a lietadlo padá, je to úžasné. Desivá hudba, ktorá pri tejto scéne z nej tvorí naozaj niečo neobyčajné.

Tak, vychutnajte si aspoň tento trailer, pretože v dnešnom svete by sme mali niektoré veci prestať myslieť vážne a zasmiať sa aj nad takýmto filmom.

Pozri aj: Je to potvrdené! Teória veľkého tresku bude obnovená na ďalšie dve série

interez.sk (Stella K.), theladbible.com
0
Komentovať (0)