foto: Pixabay

Michaela / / Série
Pri plánovaní rande na slepo musíme občas rátať aj so sklamaním. Avšak ostáva nám veriť, že aj v mori čudákov pláva nejaká ta zdravá ryba...

Dnes budeme súťažiť o Bobríka trápnosti. Rande nemusí vždy vypáliť podľa našich predstáv a niekedy sa zo sladkého čumenia do očí môže vyvinúť hotová nočná mora. Niekedy sú zážitky vtipné, niekedy zahanbujúce, no vždy sú až príliš dobré na to, aby sme si ich nechali pre seba. Predstavujeme vám výber z najhorších rande, s ktorými sa zdôverili užívatelia Twitteru.

Asi sa nebudete vedieť prestať smiať a budete radi, že nie ste v ich koži. Alebo vás to zážitky z nevydarených schôdzok inšpirujú k tomu, aby ste sa zdôverili so svojou skúsenosťou. Jimmy Fallon na svojom  Twitteri založil vlákno #MyWorstDate, ktoré sa stretlo s veľkým úspechom. Veď prečo by sme nemohli byť aspoň trošíčku škodoradostní a zasmiať sa na cudzom nešťastí? Tak poďme na to!


#1 Môj kamarát sa rozhodol, že mi dohodne rande s jedným zo svojich kamarátov. Nápad to bol síce fajn, ale len do chvíle, kým na vysnené rande neprišiel môj bratranec.


#2 Na druhom rande ma vzal na príšerný film „Klony útočia.“ Tretieho rande sa už nedočkal.


#3 Spýtal som sa, či je na mňa hrdá. Nejako sa divne uškrnula a povedala, že áno. Vedel som, že to nemyslí vážne a že ma v skutočnosti nenávidí.


#4 Počas rande som išiel na pánske toalety. A úplne som na ňu zabudol. Potom, keď som odtiaľ vyšiel, už sa to nijako nedalo zachrániť.


#5 Kamarát ma zoznámil s chlapíkom, ktorý vyzeral úplne úžasne. No akonáhle prišiel k nám domov, zamiloval sa do môjho brata, ktorý je homosexuál.


#6 Išiel som na rande so sympatickou babou. Keď sme dojedali, pýtala si zabaliť zvyšky večere pre svojho frajera…


#7 Cez aplikáciu Tinder som si dohodla stretnutie s profesionálnym biznismenom. Vykľul sa z neho vodič Uberu, ktorého som poznala…


#8 Počas večere mu zazvonil telefón. Zdvihol ho: „Ahoj zlatko, prepáč mi, že budem trošku meškať…“


#9 Jeden chlapík na prvom rande mi povedal, že k nemu prehovoril Ježiš a povedal mu, že som tá pravá. Išla som na toalety a už som sa nevrátila…


#10 Počas večere si vytiahol z vačku malý skrutkovač a začal si s ním čistiť uši…


#11 Mali sme schôdzku na slepo. No bol taký otravný, že som nafingovala falošný hovor len preto, aby som mohla odtiaľ utiecť.


#12 Myslel som si, že si prdnem potichu. No nejako to nevyšlo. Pustil som takú silnú strelu, že okamžite odišla. Nikdy viac som o nej nepočul.


#13 Stretol som sa s vegetariánkou. Obaja sme si objednali lasagne. Ja som mal z mäsom, ona bez mäsa. No čašníčka nám nechtiac zamenila taniere. Dala si do úst kúsok z lasagni a začala kričať: „Mám v sebe kravu!“ 


#14 Najhoršie rande? Ani sa neukázal!


#15 Prisadol som si k dievčine a začal sa s ňou rozprávať. Až po chvíli som si všimol, že dievča, s ktorou sa mám stretnúť, sedí pri vedľajšom stole (bolo to rande naslepo).


#16 Pozval ma na rande. Zrazu ma ťahal preč z reštaurácie, kde sme „náhodne“ narazili na jeho mamu. Tá ma začala objímať. Nikdy som sa necítila trápnejšie.


#17 Zobral ma do do bistra a pošepkal mi: „Vyberaj si len z dolárového menu.“


#18 Išli sme do drahej reštaurácie. Ohováral som pár, ktorý sedel za nami. Odišla už pred dezertom.


#19 Počas schôdzky vravel len o sebe. Povedala som mu, že sa mi nepáči, no napriek tomu sa ma snažil pobozkať.


#20 Pozval ma k sebe. Otvoril mi prezlečený do ženských šiat a povedal: „Pochop ma, odišla len pred mesiacom.“


#21 Vyobliekala som sa, pretože mi sľúbil, že ma zoberie do drahej reštaurácie. Skončili sme v Buger Kingu…


A čo vy? Máte podobné zážitky? Vlákno #moje_najhorsie_rande môžeme založiť aj u nás…

Pozri aj: 11 krátkych, desivých no skutočných príbehov ľudí, ktorí na vlastnej koži zažili väzenie

boredpanda.com
0
Komentovať (0)