Lucia Mužlová / / News
Heterochrómia je považovaná za genetickú abnormalitu, no v prípade Sarah McDaniel, známej aj ako „Krotchy“, je to poznávacie znamenie. Ak sa pozriete na fotografie,...

Heterochrómia je považovaná za genetickú abnormalitu, no v prípade Sarah McDaniel, známej aj ako „Krotchy“, je to poznávacie znamenie. Ak sa pozriete na fotografie, rýchlo zistíte, že Sarah má každú dúhovku inej farby a práve to ju robí výnimočnou. Sarah je 20-ročná modelka, ktorá sa objavila na titulnej strane časopisu Playboy, pričom v tomto prípade šlo o prvé vydanie, kde na titulnej strane nebola kompletne odhalená modelka.

Vo svete modelingu je heterochrómia pre Sarah výhodou. Je to jedinečný úkaz, s ktorým sa až tak často nestretávame. Pravdepodobnosť, že sa narodíte s rôznofarebnými dúhovkami, je naozaj nízka a šanca, že sa stanete supermodelkou, je pravdepodobná asi ako výhra v lotérii. Konkurencia v tejto brandži je naozaj veľká, no v prípade Sarah sa to podarilo. Sama modelka je hrdá na to, že je odlišná a môžeme povedať, že vyhrala akúsi „genetickú“ lotériu.

sarah2
shockmansion.com
sarah3
catchnews.com
sarah4
chicagonow.com
sarah5
brandsynario.com
sarah6
quien.com
sarah7
pinterest.com
sarah8
pinterest.com
sarah9
reddit.com
sarah10
bellazon.com
sarah
instagram.com
sarah1
shockmansion.com
sarah11
shemazing.net
0
Komentovať (0)