zdroj: VÚB

Vieš si predstaviť banku otvorenú 24 hodín denne a 7 dní v týždni?

A operácie v nej vybavíš bez zbytočného čakania, presne vtedy, keď potrebuješ alebo máš chvíľu voľného času?

Navyše na akomkoľvek mieste, kde sa práve nachádzaš? Zdá sa ti táto predstava pritiahnutá za vlasy? Toto všetko môže byť realitou, ak si do svojho mobilného telefónu nainštaluješ Mobil banking VÚB. Aplikácia VÚB Mobil Banking je dostupná pre majiteľov telefónov s operačným systémom Android aj iOS.

Do mesta naľahko

Najnovšie do aplikácie pribudla skvelá vec. Ak sa vyberieš von s priateľmi naľahko, či v rýchlosti schmatneš len telefón a kľúče, môžeš si pokojne vybrať peniaze z bankomatu aj bez karty, priamo cez aplikáciu Mobil banking. Stačí, ak si v mobilnej aplikácii vygeneruješ jednorazový kód, ktorý následne prepíšeš do bankomatu VÚB a zvolíš si požadovanú sumu. Limit na jeden výber z bankomatu prostredníctvom mobilu je 200 euro a maximálny počet vygenerovaných kódov je 5 za deň.

zdroj: VÚB

Platba na telefónne číslo

V prípade, že nechceš vyberať hotovosť, ale potrebuješ poslať kamarátovi peniaze za obed či pivo, môžeš tak urobiť pohodlne a rýchlo ešte pred prihlásením sa do aplikácie. Nemusíš dokonca poznať ani jeho číslo účtu, peniaze mu pošleš prostredníctvom služby Viamo na telefónne číslo. To si jednoducho vyhľadáš vo svojich kontaktoch, zadáš sumu, potvrdíš ju PINom a je to.

Zmeň si aplikáciu podľa vlastných potrieb

V mobilnej aplikácii je navyše možné pridať si fotografiu do osobného profilu, ktorú si môžeš podľa potreby meniť. Priamo v aplikácii si môžeš zmeniť aj svoje kontaktné údaje ako je telefónne číslo alebo emailová adresa.

Mobilná aplikácia Mobil Banking od VÚB je dlhodobo hodnotená ako jedna z najlepších bankových aplikácií na Slovensku. Banka ju pravidelne vylepšuje a upravuje podľa želaní zákazníkov, ktoré neustále monitoruje. Ak ju ešte vo svojom mobilnom telefóne nemáš, určite si ju vyskúšaj. Jej inštalácia a používanie je skutočne jednoduché a ty budeš môcť tráviť predvianočný čas podľa vlastných predstáv.

PR článok VÚB

1
Uložiť článok
Komentovať