Lukáš Mužla / / Kultúra
Fotografovanie sa stáva veľmi obľúbenou záľubou, ktorej sa venuje čoraz viac mladých ľudí. Niekoľko fotografov sme vám už predstavili. Dnes vám ukážeme tvorbu Zuzany Chudej,...

Fotografovanie sa stáva veľmi obľúbenou záľubou, ktorej sa venuje čoraz viac mladých ľudí. Niekoľko fotografov sme vám už predstavili. Dnes vám ukážeme tvorbu Zuzany Chudej, ktorá sa venuje dobrovoľníckej činnosti v Trenčianskom útulku. 

Zuzana má 24 rokov, študuje farmáciu na UK v Bratislave a už viac ako rok pomáha v Trenčianskom útulku. Pomocou svojich fotografií, ktoré publikuje na webovú stránku útulku, sa psíkom pokúša nájsť nový domov. Za svoje pôsobenie nafotila už viac ako 100 chlpáčov a zo svojej zbierky vytvorila zaujímavú portrétovú sériu, ktorá zachytáva ich častokrát smutné a úprimné pohľady. Ako nám Zuzana sama napísala „Fotografovanie je moja láska a záľuba, a je to spôsob, ako sa viem dostať späť do minulosti. Fotografia dokáže zachytiť ten jedinečný moment, ktorý sa už nezopakuje. Je to moja záľuba, nie budúce povolanie, fotografujem srdcom….

Zuzanu môžete podporiť napríklad aj na jej FB stránke. Rovnako tu nájdete aj stránku na Trenčiansky útulok.

zuzanachuda (5) zuzanachuda (6) zuzanachuda (7) zuzanachuda (8) zuzanachuda (9) zuzanachuda (10) zuzanachuda (1) zuzanachuda (2) zuzanachuda (3) zuzanachuda (4)

Venuješ sa umeniu? Kresleniu, fotografovaniu čomukoľvek s čím by si sa mohol podeliť s ostatnými? Neváhaj a kontaktuj nás mailom!Komentovať (0)