Foto: Pixabay/Pixabay

Alkohol a 9. poschodie? Zlá kombinácia...

Starý vtip hovorí, že nad alkoholom ešte nikto nevyhral, jedine Rusi s ním remizovali. A to sa potvrdilo aj v nasledujúcom prípade. Keď sa jeden muž z Moskvy večer oddával svojej alkoholovej záľube, rozhodol sa, že si popíjanie spríjemní cigaretkou na balkóne. A to sa mu stalo takmer osudným. 

Keďže alkoholu dovtedy požil viac ako sa patrí, rovnováha sa rozhodla vypovedať službu a anonymný muž z ruskej metropoly sa razom ocitol na nesprávnej strane zábradlia a hneď si v praxi overoval pravosť gravitačného zákona. Voľným pádom „letel“ smerom k tvrdému betónu až deväť poschodí.

V 99% prípadov by sa v tomto momente správa ukončila a nasledoval by dátum mužovho pohrebu. Ale teraz to bolo iné. Muž jednoducho vstal, dokázal si privolať políciu a vrátil sa do svojho bytu. Keď na miesto dorazila polícia, muž si na príhodu, ktorú zažil, už ani nepamätal.

Napriek tomu, že muž nevykazoval žiadne zranenia, bol preventívne prijatý do nemocnice na pozorovanie. Aj keď celá situácia znie neuveriteľné, opäť raz sa potvrdila často spomínaná veta, že opitému človeku sa nič nestane. Vám to ale v praxi overovať rozhodne neodporúčame.

Pozri aj: 5+ tipov na to, ako z vianočného večierka neurobiť totálnu frašku

rbth.com
Príbehy
0
Komentovať (0)