Podpredseda Bezpečnostnej rady a niekdajší prezident Ruskej federácie Dmitrij Medvedev sa na sociálnych sieťach opäť vyhráža. Tentoraz jeho slová smerujú do Nemecka, respektíve do nemeckej továrne na Ukrajine. Tej sľubuje “ruský ohňostroj”.
“Nemecký koncern Rheinmetall spustil na Ukrajine prvú zo štyroch vojenských tovární. Ako sme už skôr sľúbili, tešíme sa na slávnostný ruský ohňostroj priamo na mieste výroby,” napísal na telegrame k videu, ktoré zobrazuje výbuch.
Ako píše TN Nova, riaditeľ spoločnosti Armin Papperger uviedol, že Rheinmetall má na Ukrajine množstvo dobrých plánov. “Prvá továreň už funguje. Ukrajinský obranný priemysel je naším partnerom. Teraz máme výrobný závod a servisný závod. Do konca roka už budeme mať prvé ultramoderné bojové vozidlo pechoty Lynx na Ukrajine.”
Plánom firmy je vyrábať muníciu na Ukrajine, zahájiť výrobu systémov protivzdušnej obrany.
Medvedev sa už niekoľkokrát vyhrážal Západu treťou svetovou vojnou, o Ukrajine hovorí ako o krajine 404, prezidenta Zelenského nazýva kyjevským nacistom a predstavil tiež mapu rozdelenia sveta podľa Putina. Nedávno na Telegrame písal o úplnom vyhladení sveta.
Grigorij Mesežnikov v 1 na 1: Fico sa nevyjadruje k vražde ženy. Niektorí politici živia nenávisť k ženám
Slovák nám popísal, ako takmer prišiel o peniaze. Ak sa chystáte cestovať, vieme, na čo si dať pozor
Práca, ktorá vás kedysi bavila, vás dnes ničí: Expertka vysvetlila, prečo sa vyhorenie začína nenápadne a pomaly
100-krát ju bodla, potom dieťa vyrezala z maternice. Beštiu odsúdili, pobyt v cele smrti označuje za hotel
Zločinec, kvôli ktorému vznikol štokholmský syndróm. Milovali ho ženy aj rukojemníci, z väzenia ušiel 17-krát
Boli sme na kúpalisku za 12 €: Plavecký bazén zatarasili ležadlom, nafukovacia atrakcia ležala v tráve













Nahlásiť chybu v článku