Príjemná spolupráca spevákov kapely Medial Banana s charizmatickou speváčkou Katkou Ščevlíkovou vás dostane do tej pravej pohodovej nálady. Práve sviatočný čas je ten ideálny...

Príjemná spolupráca spevákov kapely Medial Banana s charizmatickou speváčkou Katkou Ščevlíkovou vás dostane do tej pravej pohodovej nálady. Práve sviatočný čas je ten ideálny na sladké nič nerobenie, a tak sa ponorte do kľudu a vychutnajte si túto „vychillovanú“ vec s nádychom soulu.

medial_banana-katka_scevlikova-chill

R&B ladená pieseň „ChFacebook event.ill“ vyšla na producentskej reggae & dancehall kompilácii Sklizeň 2014, ktorú prináša české Coco Jammin production pod taktovkou Andělom oceneného producenta a hudobníka Adama Lančiho aka Cocomana. Dvojalbum plný česko-slovenských a svetových interpretov určite stojí za vašu pozornosť a zaslúži si veľkú podporu a uznanie.

Naživo si v jedinečnej premiére môžete túto novinku vypočuť už v predvianočnú sobotu 20.decembra v bratislavskom klube Ateliér Babylon, kde Medial Banana oslávi 5 rokov svojho pôsobenia na hudobnej scéne. Hosťom večera je aj legendárna ska kapela Polemic, ktorá spolu s Medial Banana chystá prekvapenie v podobe spoločných skladieb. Na tejto slávnosti slovenského reggae a ska nechýba ani zastúpenie ďalších interpretov ako Rida Radar, Loopata Makay, Mc Ryhha a djov Fayah Sound, Respect Vibration a Simple Sample.

Lístky zoženiete na www.predpredaj.sk alebo domovskej stránke kapely.

Facebook event.

[youtube xfyEnA0UTI0 720 410]

0
Uložiť článok
Komentovať