foto: Unsplash

Poponáhľajte sa, kým je čas.

Už niekoľko týždňov vychádzajú videá, ktoré bavia slovenské internety. Na YouTube sa zrodila nová hviezda, ktorá v mnohých prípadoch prekvapila nielen nás, ale aj samú seba.

Okrem bežných tém, ktoré riešila, sa v jej videách objavili aj známi youtuberi ako Sajfa, Moma, Slaytiiina, PPPíter či Lady Zika. Tí ju sprevádzali rôznymi tematickými okruhmi, ktorým sa venujú. No a v každom videu nám ukázala, ako sa dá využiť 30 eur, ktoré môžeš ešte stále získať aj ty, lenže pozor, čas máš už len do 3.novembra. A keďže doteraz ponúkala peniaze nám, v najnovšom videu ich míňala ona.

foto: gizkariesi/youtube.com

Kaderníčka, nákupy, potom golf. Vybrať si z bankomatu pár tisíc a celý deň zakončiť jazdou na vymakanom aute. To znie ako ideálny deň pre obe pohlavia. Zažiť niečo podobné nie je nereálne. Hru GTA poznajú milióny ľudí po celom svete. Našla si fanúšikov všetkých vekových kategórií, od detí až po dôchodcov. A táto hra neobišla ani známu slovenskú babičku Gizku, ktorá si ju až priveľmi obľúbila, a to pravdepodobne aj vďaka jej sprievodcovi mestom Los Santos, Asimistrovi. Pozrite si vo videu, ako si spoločne zahrali, podľa Asimistrových slov, najmilšiu hru pre deti.

Ak si aj ty fanúšikom hier, určite by ťa potešilo napríklad nové playko, a to je tiež v hre na tatraacademy.sk. Bež si teda po svojich 30 eur k Študentskému účtu, kým je čas. Tatra banka totiž dáva 30 eur k Študentskému účtu, len ak si ho otvoríš do 3.novembra. A po tomto dátume jeden z klientov získa aj vysnívané PlayStation4. Tak čo to pre teba znamená? Challenge accepted alebo game over? Klikaj SEM a neprepásni poslednú šancu.

Tatra banka pripravila aj špeciálne video. V ňom môžeš ty sám vybrať, ako sa Gizka vo videu rozhodne, a tak si zahráš hru priamo s ňou. Ak si na toto video zvedavý, nájdeš ho na Gizkinom youtube – Gizka rieši.

V spolupráci s Tatra banka

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )