Foto: wikimedia.com (Farz brujunet)

Lukáš Mužla / / News
Na Pevnosť Boyard si určite spomínate. Tešíte sa na jej návrat?

Každoročne je obdobie jesene časom, kedy televízne spoločnosti zbroja svoj ponukový arzenál, aby čo najviac zaujali svojich divákov. Súkromná televízia Markíza tento rok stavila aj na nostalgickú klasiku, na ktorú si spomenú najmä deti 90. rokov a ich rodičia. Na televízne obrazovky sa totiž už o pár dní, 6. septembra, vracia Pevnosť Boyard. 

Reality show Pevnosť Boyard sa na rovnomennej pevnosti v Atlantickom oceáne natáča už celých 27 rokov. Aj sama Markíza tento formát pred dvomi desaťročiami sama vyskúšala a po dlhom čase stavia na klasiku znova. Reality show, v ktorej hlavným cieľom je prekonať niekoľko rôznych nástrah a získať tým potrebné indície, je najpredávanejším televíznym formátom Francúzska, ktorý už videli diváci v najrôznejších kútoch sveta.

Pevnosť Boyard

Obľúbená show Pevnosť Boyard sa vracia na naše obrazovky už 6. septembra. #tvmarkiza #boyard

Posted by Pevnosť Boyard – oficiálna stránka on Dienstag, 29. August 2017

Na obrazovkách Markízy sa Pevnosť Boyard objaví znovu po mnohých rokoch už 6. septembra. Uvidíme, či nostalgický ťah televízii vyjde, alebo sa verejnosti takmer 30-ročná šou už dávno zunovala.

Pozri aj: Boyard: Pevnosť, ktorá sa začala stavať za čias Napoleona len preto, aby tu neskôr mohla vzniknúť slávna súťažná šou

0
Komentovať (0)