Foto: MovieStillsDB

Skratka MILF sa po prvej časti Prci, prci, prcičky stala ikonická.

Herečku Jennifer Coolidge si väčšina pamätá zo série americkej tínedžerskej komédie Prci, prci, prcičky ako Stiflerovu mamu. Ukázalo sa, že rola ženy v zrelom veku so značným sexepílom jej výrazne pomohla aj v súkromnom živote. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Jeanine Stifler vystupovala vo filmoch Prci, prci, prcičky (American Pie) ako matka Steva Stiflera, pričom obe postavy boli známe svojim neustálym zvádzaním a flirtovaním. Asi najviac zapamätateľné scény Stiflerovej mamy boli milostné romániky a dialógy so spolužiakom jej syna (Stiflera vo filme stvárnil Seann William Scott), Paulom Finchom, ktorého hrá Eddie Kaye Thomas.

Foto: MovieStillsDB

„Natáčanie tohto filmu malo množstvo výhod,“ povedal Coolidge. „Keby som tam nenatáčala, nevyspala by som sa budúcnosti s viac než 200 ľuďmi,“ cituje otvorené priznanie Jennifer Coolidge CNN.

Emmy je česť, MILF je výhoda

Coolidge v rozhovore doplnila, že jej filmová prezývka MILF (v preklade Mama, s ktorou by som sa vyspal, pozn.) jej do súkromného života priniesla množstvo výhod a spomienok. Jedným dychom však dodala, že nominácia na cenu Emmy za rolu Tanye v seriály White Lotus je pre jej kariéru obrovská česť.

Najnovšie články