Foto: IMDB

Kto by nepoznal Kevina McCallistera? Malého chlapca, ktorý ostal na Vianoce úplne sám, preľstil lupičov a aby toho nebolo málo o rok na to zostal opustený v New Yorku.

A Murphyho zákony zrejme fungujú presnejšie, ako švajčiarske hodinky, pretože tu narazil na tú istú dvojicu lupičov, ktorí opäť doplatili na to, že podcenili prefíkanosť malého chlapca. Keď už však hovoríme o Murphyho zákonoch, vyzerá to tak, že sa nenesú len s filmovou postavou, ale aj so samotným hercom. Väčšina stručných citátov z knižky amerického autora Arthura Blocha znie naozaj pesimisticky. Avšak Murphyho zákony nie sú v skutočnosti zlé.

Jeden z nich tvrdí, že skúsenosť je vec, ktorú získate až potom, čo ste ju potrebovali. A to bol zrejme aj Macaulayov prípad. Človek sa však učí z vlastných chýb. A herec, ktorý už dávno nie je malých chlapcom mal dosť času na to, aby sa naučil vo svete pohybovať. A trvalo mu to skutočne dlho, keďže ešte nedávno vyzeral naozaj nedobre.

The Pizza Underground @ Concrete

Pred časom sa však objavil na verejnosti. Vyrušený bol pri nákupe v potravinách a je síce pravda, že v rukách zvieral tri balíčky cigariet. No vyzeral tak dobre a zdravo, ako tomu nebolo už niekoľko rokov. Odkedy sa skončila jeho éra v sérii filmov Sám Doma, jeho kariéra sa uberala rôznymi smermi. Keď mal čerstvých 18, zosobášil sa s herečkou Rachel Miner. Toto manželstvo však netrvalo veľmi dlho a on sa po dvoch rokoch záväzku začal stretávať s Milou Kunis. A ich vzťah trval 11 rokov. Macaulay žije v Paríži od roku 2003 a za ten čas vyzeral naozaj kadejako.

recent pic of Mac! my man !! | #macaulayculkin #recent |

A post shared by ⓜⓐⓒ > ⓨⓞⓤ (@macaulay.culkin) on

Je fajn vidieť ho v lepšej forme. Obzvlášť po rokoch, kedy pôsobil skutočne zúbožene. A hovoríme o veľkej zmene, najmä ak si jeho vzhľad porovnáme s tým v roku 2013, keď sa na internete objavilo ako sa kŕmi kúskom pizze v hrozivom tichu počas niekoľkých minút.

Pozri aj: Alice Cooper objavil v sklade dlho zabudnuté Warholovo dielo za milióny dolárov

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)