Foto: @mj_apartments_donovaly (Instagram) / Unsplash

Vyvolávacie ceny sú naozaj nízke.

Finančná správa uverejnila na sociálnu sieť dražobné vyhlášky, ktoré sa týkajú nehnuteľností po celom Slovensku. V ponuke je viacero parciel, rodinných domov aj bytov, ktorých vyvolávacie ceny sú skutočne nízke. 

Vysoké ceny nájmov a všeobecne nehnuteľností dnes patria k hlavným témam v našej spoločnosti. Kúpiť si dnes dom, byt či apartmán sa môže z viacerých ohľadov zdať až nemožné, no teraz prichádzajú ponuky od daňových úradov, ktoré na sociálnu sieť uverejnil profil Finančnej správy.

Byt na Donovaloch či rodinné domy

Za nízke, doslova až smiešne ceny teraz môžete získať nehnuteľnosti, o ktorých sa vám možno ani nesnívalo. V príspevku je aktuálne 6 ponúk, pričom ide o 2 byty, 2 rodinné domy a 2 parcely v rôznych častiach Slovenska. Najväčšiu pozornosť získal, prirodzene, apartmánový byt na Donovaloch, ktorého vyvolávacia cena činí 33 825 eur.

K dispozícii sú aj parcely v obci Horná Ves, ktorá sa nachádza v okrese Prievidza. V jednom z prípadov si môžete vydražiť pozemok s výmerou 210 m2 za 2 052 eur. Finančná správa ponúka aj dražbu dvoch rodinných domov, konkrétne v Komárne a Liptovskej Lúžnej. Dom v Komárne síce potrebuje už z pohľadu rekonštrukciu, no vyvolávacia cena 11 250 eur je viac než lákavá.

Čo sa týka domu v Liptovskej Lúžnej, cena je síce „len“ 11 070 eur, no stav stavby je rozhodne nevyhovujúci a potreboval by okamžitú investíciu a prerábku.

Najnovšie články