Michal Blaško / / Kultúra
Loopata Makay dáva von svoj v poradí tretí videoklip. Tentokrát nazrieme do sveta “medií”, a to veľmi originálnym spôsobom, konkrétne skrz voodoo. Nový singel nesie...

Loopata Makay dáva von svoj v poradí tretí videoklip. Tentokrát nazrieme do sveta “medií”, a to veľmi originálnym spôsobom, konkrétne skrz voodoo. Nový singel nesie názov WOODOOMEDIÍ a vypovedá o tom, ako ľahko manipulujú médiá ľudí skrz televíziu, internet a rádia.

“Woodoomedií vzniklo preto, lebo mi je zle z toho, ako média klamú ľudí, zavádzajú, a aj ovládajú. Ako sa ľudia búšia do pŕs po sociálnych sieťach, ako kto má pravdu-pravdúcu. A v podstate nič. Akoby vypátrali “pravdivý zdroj”. Tak isto televízie a rádia skreslené politikou, ich posluhovačmi alebo finančnými skupinami. Ako sú ľudia v neistote, panike a strachu, lebo nevedia, čo sa okolo nich reálne deje. Kde je možné, že problém môže byť aj umelo vyvolaný a môže byť len niekoho “šachovou hrou”! Pieseň je mojou emocionálnou výpoveďou, ako cítim, že tu fakt nie je niečo v poriadku. Toť – woodoomedií.”

[youtube YstwLL1lAdk 720 410]Komentovať (0)