Foto: Aljona83 [CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons

Populárny obchodný reťazec dnes spúšťa svoj prvý outlet.

Lidl dnes v Ilave spúšťa pomerne netypickú výpredajovú predajňu. Prvý Lidl outlet nájde svoje priestory na Štúrovej ulici. Ten sa nachádza v bývalých priestoroch predajne, pre ktoré reťazec hľadal využitie. Informáciu priniesol portál etrend.sk.

V outlete ale nenájdete potraviny. Pôjde o akciový či sezónny tovar z Lidl predajní po celom Slovensku, ktorý sa nepredal. Zákazníkov tak bude lákať na zľavy, ktoré by mali byť podľa sme.sk až do výšky 70%.

Otváracia doba bude rozdielna od bežných predajní. V nedeľu bude outlet zatvorený, ostatné dni bude otváracia doba o 9:00 do 17:00 hod.

Ilu: lidl.sk

Na pultoch tak nájdete oblečenie, ale aj sezónnu ponuku, hračky a podobne. Ako uvádza pre TREND hovorca Lidla Tomáš Bezák, pre túto predajňu sa nebude špeciálne objednávať tovar. Takisto sa nebudú pre ňu robiť ani letáky.

TREND ďalej uvádza, že Lidl má outlety aj v zahraničí, no pre náš región takýto typ predajne nie je vôbec bežný. Nie je takisto známe, či sa outlety rozšíria aj do ďalších miest Slovenska, keďže otvorenie predajne v Ilave bolo snahou o využitie nepoužívaných priestorov.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )