Foto: LEGO

Verte či nie, no odkedy Priatelia odvysielali poslednú epizódu, prešlo už 15 rokov.

Milovaný sitcom, ktorý preniesol cez ťažké časy nejedného z nás, bol v čase svojho vysielania masívnym úspechom. Priateľov vysielala televízia NBC a po ich 10 ročnom úspechu ich vystriedal na výslní seriál Ako som spoznal vašu matku, ktorý uviedla televízia CBS. Napriek tomu, že tvorcovia zmieňovaného seriálu odviedli skvelú prácu, Priatelia zostanú navždy v našich srdciach. A ak vám nie je dosť všetkých 10 sérií, teraz si môžete zadovážiť LEGO s tematikou tohto sitcomu.

Postavať si tak budete môcť svoju vlastnú partiu z Central Perku. Na novú edíciu LEGO upozorňuje portál LAD Bible, ktorý zároveň píše, že informácia o tejto spolupráci je potvrdená, no zatiaľ nie je jasné, kedy si bude možné ju zadovážiť. Oznámenie však doprevádza kratučké promo video, v ktorom môžeme vidieť záver klasického intra seriálu pretvorený LEGO postavičkami v LEGO svete.

Významné výročie

Priatelia síce skončili pred zmieňovanými pätnástimi rokmi, no napriek tomu sú stále veľmi výnosnou značkou. Keďže v posledných rokoch zažívajú akýsi comeback, takmer všade môžete natrafiť na merch seriálu, ale dokonca aj na kaviarne, ktoré sú zariadené v štýle Central Perku. Seriál pritom budúci mesiac oslávi 25. narodeniny. Ak si teda ešte pamätáte na premiéru prvej série, gratulujeme vám, ste starí.

LEGO zatiaľ nešpecifikovalo, na ktoré miesta sa presne môžeme tešiť, no keď vezmeme do úvahy, ako vyzerá LEGO edícia Stranger Things, môžeme sa spoľahnúť na to, že tu budú všetky významné lokality.

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať