Foto: MovieStillsDB

Poznáte cameo úlohy hercov alebo spevákov v známych seriáloch? Otestujte sa v našom kvíze.

Pripravili sme kvíz o najobľúbenejších seriáloch, ktoré pravdepodobne všetci veľmi dobre poznáte. Tentokrát sme sa pozreli na cameo úlohy hviezd, teda krátke a prekvapivé vystúpenia osobností, ktoré sa v nich mihli. Pamätáte si na všetky z nich?

Tieto seriály sú divácky natoľko známe, že si ich tvorcovia mohli dovoliť prienik s realitou a vytvoriť vtipnú alebo zaujímavú scénu pomocou hosťovania rôznych osobností. V niektorých z nich sa objavovali pravidelne a predstavovali samých seba, v ďalších stvárnili jednu z menších úloh. Všetky však neunikli iba tomu najpozornejšiemu divákovi.

Ak vás tento kvíz zaujal, pozrite si aj ďalšie v našej sekcii kvízov.

Ktorého z týchto hercov sme nikdy nevideli v seriáli Priatelia?

Priatelia Foto: MovieStillsDB

V obľúbených Priateľoch sme mohli vidieť hosťovať množstvo známych tvárí. Medzi nimi nechýbal ani predstaviteľ Dr. Housa alebo bývalý Jennifer Aniston. Môžeme k nim zaradiť aj Charlieho Sheena či Juliu Roberts.

Ktorý zo známych hercov sa objavil v jednej z častí seriálu Živí mŕtvi (The Walking Dead)?

The Walking Dead Foto: MovieStillsDB

The Walking Dead je v seriálovom svete stálicou už desiaty rok. V jednej z jeho častí sme mohli vidieť aj hlavného predstaviteľa Pirátov Karibiku, Johnnyho Deppa.

Ktorá známa speváčka sa objavila v seriáli Sopranovci?

Sopranovci Foto: MovieStillsDB

Už vo svojich 15 rokoch sa mohla dnes úspešná speváčka Lady Gaga pochváliť cameom v jednom z najlepších seriálov všetkých čias. Môžeme ju vidieť v tretej sérii a deviatej časti.

V ktorom z týchto seriálov sa neobjavila Paris Hilton?

Paris Hilton Foto: MovieStillsDB

Ktorý z vedcov a vynálezcov sa neobjavil v Teórii veľkého tresku?

Teória veľkého tresku Foto: MovieStillsDB

V Teórii veľkého tresku sa objavil aj velikán spoločnosti Apple. Nebol to však priamo Steve Jobs, ale Steve Wozniak, ktorý stojí za vznikom množstva technologických inovácií.

Ktorá hviezda zo Star Wars sa nikdy neobjavila v Teórii veľkého tresku?

Teória veľkého tresku Foto: MovieStillsDB

Teória veľkého tresku sa môže pochváliť veľkým množstvom hviezd, ktoré ku sebe pritiahla a dotiahla ich humor k dokonalosti. Nechýbalo ani viacero hercov zo Star Wars, napríklad predstaviteľ Luka Skywalkera alebo ikonická princezná Leia, ktorá si strihla vtipnú scénu, ako vyháňa zo svojho domu herca Jamesa Earla Jonesa, ktorý prepožičal svoj hlas Darth Vaderovi.

Ktorý z týchto spevákov bol takým veľkým fanúšikom Game of Thrones, až v ňom mohol účinkovať?

Game of Thrones Foto: MovieStillsDB

Po boku Arye Stark si Ed Sheeran na malú chvíľu zahral v siedmej sérii tohto seriálu.

Koho sme mohli vidieť v nezvyčajnej úlohe v tínedžerskom seriáli Hannah Montana?

Hannah Montana Foto: MovieStillsDB

Profesionálny wrestler Dwayne Johnson, prezývaný The Rock, si zahral po boku mladej Miley a táto hviezda akčných trhákov si nechala dokonca nalakovať nechty alebo urobiť make-up.

Ktorú z týchto hviezd sme nikdy nevideli v Dva a pol chlapa?

Dva a pol chlapa Foto: MovieStillsDB

Herečky Miley Cyrus a Mila Kunis sa v seriáli objavili po boku Ashtona Kutchera. Zaujímavosťou je, že práve Mila Kunis sa stala aj Ashtonovou manželkou.

Ktorá speváčka si nezahrala v seriáli Ako som spoznal vašu mamu?

Ako som spoznal vašu mamu Foto: MovieStillsDB

Britney Spears čelila v roku 2007 škandálu a musela sa stiahnuť do úzadia. O rok neskôr účinkovala práve v Ako som spoznal vašu mamu. Či išlo o úspešný hviezdny comeback, posúďte sami. V Ako som spoznal vašu mamu sme mohli vidieť aj speváčku Jennifer Lopez.

0
Uložiť článok
Komentovať