Foto: Pixabay

Thajský multimilionár ponúka 270 000€ a celý majetok mužovi, ktorý si vezme jeho dcéru.

Thajský multimilionár ponúka obrovské množstvo peňazí a jeho celý majetok každému, kto sa ožení s jeho 26-ročnou dcérou. Na muža nemá žiadne špeciálne požiadavky, chce len, aby jeho dcéru urobil šťastnou a aby vedel tvrdo pracovať. 

Arnon Rodthong, otec, vlastní prosperujúcu ovocnú farmu s exotickým ovocím durian, v provincií Chumphon v južnom Thajsku. Už to naznačuje, že jeho majetok je viac ako veľký. Jeho 26-ročná dcéra, Karnsita, mu pomáha riadiť jeho obchody a podnik. Po nejakom čase sa však jej otec rozhodol vziať jej budúcnosť do svojich vlastných rúk a ponúka 10 miliónov thajských bahtov, čo je približne 270 000 eur mužovi, ktorý si ju vezme.

Rodthong takisto ponúka budúcemu mužovi aj jeho obrovskú durianskú farmu, ktorá je najväčšia v tejto oblasti a má hodnotu niekoľko miliónov libier.

Ako uvádza portál LadBible Rodthong hovorí: „Chcem muža, ktorý sa vie postarať o biznis a udržať ho. Nepotrebujem nejakého človeka, ktorý má vysoký titul, no nevie svoje poznatky použiť. Chcem usilovného muža, ktorý bude mať dobrý postoj k práci. Akonáhle takéhoto muža nájdem, prenechám mu všetok svoj majetok.“ 

Karnsita je veľmi inteligentná, hovorí plynulo po anglicky a čínsky, je panna a nikdy nemala priateľa. Sama aj potvrdila, že je single a je nadšená z otcovej snahy. Na začiatku však bola sama veľmi prekvapená z toho, čo jej otec spravil. O jeho pláne však zistila až od svojich priateľov.

„O tom čo spravil môj otec som zistila až vtedy, keď mi túto informáciu ukázal kamarát. Bola som prekvapená, no na jednej strane to bolo aj smiešne. Je pravda, že som stále single a ak sa mám za niekoľko vydať, musí byť inteligentný a musí milovať svoju rodinu.“ 

Zaujímavosťou je však najmä to, že vo väčšine oblastí Thajska platí tradícia, ktorá hovorí, že za veno pre svoju budúcu manželku platí muž. V prípade Rodthonga a jeho dcéry je to však naopak.

ladbible.com
Uložiť článok

Najnovšie články