Reprofoto: Kofola

„Ja nemusím, ja už ho vidím!“ Hláška, ktorú pozná azda každý…

Vianočná reklama na Kofolu sa vysiela od roku 2003. Ale až tento rok dostáva príbeh divokého prasiatka prvýkrát nový rozmer. Zlaté prasiatko uvidí každý vo hviezdach!

„Naša reklama sa stala tak trochu ikonou Vianoc. Nadväzuje na symboliku čarovného Zlatého prasiatka, ktoré chce na Štedrý večer uvidieť každý. V tohtoročnej kampani sme tento motív posunuli ešte ďalej,“ vysvetľuje Lucia Tarbajovská, marketingová manažérka Kofoly.

„Na nočnej oblohe sa vďaka kúzlu prasiatka rozsvieti úplne nové súhvezdie, súhvezdie Prasiatka. Vďaka nemu bude môcť Zlaté prasiatko zazrieť skutočne každý, a to nielen počas Vianoc. Stačí nájsť Veľký voz a správne pospájať hviezdy v súhvezdí Veľkej medvedice,“ dodáva.

Nové vyústenie dobre známeho príbehu v objavení súhvezdia Zlatého prasiatka na oblohe nahrádza každoročne nasadzované závery spotu, v ktorých sa predstavovali vianočné limitované edície Kofoly.

Tie vznikli aj pre túto zimu – sú nimi Kofola Vianočné korenie a Kofola s príchuťou jablka so škoricou. Spot ich ale neakcentuje. „Rozhodli sme sa venovať adventný čas kúzelnému príbehu, ktorého hlavnou zvieracou hrdinkou je prasiatko Zlatuška. Stvárnila ju šesťročná samička Bublina, ktorá si v spote zahrala aj so svojím trénerom Radimom,“ popisuje obsadenie Martin Macoun, senior brand manažér Kofoly.

Natáčanie spotu sa realizovalo v októbri pri Českom Šternberku.

 

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )