Foto: Profimedia / Pixabay

Značka Skims prišla s kompresnou bielizňou pre mužov.

Sťahovaciu spodnú bielizeň či dlhé šaty, ktoré sa stali virálnymi na sociálnych sieťach, od Kim Kardashian už pravdepodobne poznáte. Teraz však predstavila efektívne riešenie pre mužov.

Ako stojí v slogane Skims, majú riešenie pre každé telo. Nikoho preto neprekvapilo, keď po úspešnosti spodnej bielizne a oblečenia pre ženy, prišla značka Kim Kardashian s kolekciou pre mužov. Pri tejto kolekcii pritom vyzdvihuje jej pohodlnosť a to, že sa dokáže natiahnuť, a tak sadne každému mužovi. Okrem bežného nosenia by pritom mala byť aj pohodlnou voľbou pri športovaní.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SKIMS (@skims)

Predstavila tri kolekcie

„Expanzia do oblasti pánskej módy je pre značku významným míľnikom a dôkazom odhodlania značky Skims poskytovať riešenia pre každého,“ uviedla Kim Kardashian, zakladateľka a kreatívna riaditeľka značky Skims, v tlačovej správe, ako píše portál Forbes. „Skims sa vyvinula v značku, ktorá dokáže poskytnúť pohodlie všetkým skupinám, nielen ženám,“ prehlásila.

Pánska rada Skims pritom obsahuje tri kolekcie: „Cotton“, ktorá je vyrobená z bavlny strednej gramáže so zabudovanou regeneráciou; „Stretch“, ktorá je vyrobená z maximálne elastickej tkaniny navrhnutej pre „vždy dokonalé prispôsobenie“; a „Sport“, kolekcia „ľahko kompresívnych základných vrstiev“ navrhnutých pre maximálne pohodlie a podporu.

Veľkosti sú od XS po 5XL a dostupnými produktami sú boxerky, slipy, tričká, tielka, legíny, ale tiež mikiny, tepláky, šortky, ponožky či pyžamá a župany. Naozaj je tak dodržané to, čo Kim sľúbila – dá sa to nosiť vždy a všade.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SKIMS (@skims)

Nezoštíhľuje, ale vyhladzuje

Uložiť článok

Najnovšie články