boredpanda

Michaela / / Série
Keď máte 13 a neviete čo so sebou, radšej by ste nemali mať prístup na internet. Pretože aj ten môže byť neslávnym dôkazom vašej prízemnosti.

Danielle Bregoli, 13-ročná sopľaňa, je nočnou morou asi každého rodiča. Školu považuje za zbytočnosť a za každú cenu chce sa seba upútať pozornosť. Preto sa na Twitteri rozhodla „pochváliť“, že v 14. rokoch z nej bude milionárka. Asi čakala obdivné reakcie a blahoželania. Možno by sa ich aj pár dočkala, keby sa nevyvyšovala nad ostatných. 

Okrem drzosti dostala do vienka táto zmaľovaná nádhera aj nižší intelekt, spojený s desivou výslovnosťou. Vystupuje síce suverénne, no porozumieť jej mal problém aj Dr. Phill z obľúbeného televízneho programu. Jej sotva minútové video pobavilo viac ako 2 milióny divákov, no to kráske nestačilo. Preto sa rozhodla opäť na seba upozorniť.

Danielle Bregoli

Na Twitteri pred pár dňami uverejnila status, v ktorom sa chváli, že v 14-tich z nej bude milionárka. Mimochodom, ani angličtina jej nič nehovorí… No pýta sa ostatných, čo dokázali. No reakcie, ktoré dostala, ju viedli k vymazaniu statusu. Našťastie všetko, čo sa zverejní na webe, sa dá nájsť.

boredpanda.com
boredpanda.com
boredpanda.com
boredpanda.com
boredpanda.com
boredpanda.com
boredpanda.com
boredpanda.com
boredpanda.com

„Odfajčiť“ niekoho môžeme aj rozumným spôsobom. Určite ste si všimli, že v odpovediach nepadol ani jeden vulgarizmus. Aj to je umenie.

Pozri aj: Manžel poslal žene fotky nehody, ktorá sa mu stala so synom. Jej reakcia na seba nenechala dlho čakať

interez.sk (Michaela), boredpanda.com
Komentovať (0)