boredpanda

katka / / Série
Nevinná otázka o tom, ako sa darí v práci, sa vyvinula do poriadneho maléru. Manžel tak trochu nezvládol dohliadnuť na syna a v sekunde, keď nedával pozor sa synátor postaral o poriadnu katastrofu.

Keď muž napíše manželke, že akciu, ktorú máte naplánovanú, by ste mali preložiť, mierny strach je prirodzený a absolútne na mieste. Podozrenie narastá, ak muž začne pripomínať žene, ako veľmi ju miluje a čo všetko pre ňu urobil. No nakoniec predsa len musí priznať, čo sa stalo.

Podobný príbeh zažila aj mamička, ktorú nepríjemnou správou zaskočil jej manžel počas nočnej služby v nemocnici. Všetko začalo nevinne – napísal jej akú má noc. Zrejme by jej nebolo nič čudné, ak by sa jej následne neopýtal či by bolo možné preložiť objednaného fotografa, ktorý im mal urobiť pekné rodinné fotky s ich synom. A ak by jej namiesto odpovede nezačal pripomínať všetky pekné veci, ktoré pre ňu robil keď bola tehotná alebo keď ju požiadal o ruku.

Priznať sa nakoniec musel, no manželke radšej len poslal fotku, na ktorej je on a jeho malý syn s viditeľným vyholeným pásom vlasov. Vytočená manželka mu okamžite volala, no do istoty nedvíhal mobil a ďalšou správou sa ju snažil upokojiť aby sa nebála a o všetko sa postará.

boredpanda.com

Keďže bola neodbytná a chcela vedieť ako sa to stalo, poslal jej aj fotku holiaceho strojčeka a blonďavými vlasmi všade naokolo. Manželka chcela, aby si zastihol vlasy na krku práve kvôli fotkám, tak jednoducho zvalil vinu na ňu – robil to, čo mu prikázala, na chvíľu sa otočil preč a chlapec si vystrihal vlasy.

Snažil sa to zahladiť, tak mu začesal vlasy dozadu, no prekryť ten kus holej hlavy sa mu veľmi nepodarilo. Zhrozená matka sa zmierila s tým, že jej dieťa vyzerá ako zemiak a musela sa vrátiť späť k pacientom.

boredpanda.com

Vtedy sa však malý chlapec uvidel v zrkadle a nechcel prestať plakať. Zaliezol pod perinu a smutný nechcel vyliezť von. Ocko sa preto rozhodol pre radikálny krok – vyholí mu celú hlavu a aby v tom nebol sám, vyholí aj tú svoju.

Na ďalšie telefonáty a správy už bolo neskoro, preto keď mamička prišla k mobilu, v šoku už len mohla pozerať na fotku, ktorú jej muž poslal. Obaja jej chlapi boli holohlaví. Nasledovali nadávky a vyhrážky zúrivej matky. Tá si už balila veci a odchádzala domov, aby (pravdepodobne) zabila svojho manžela.

boredpanda.com

To už bolo príliš aj na manžela a rozhodol sa všetko uviesť na pravú mieru. Priznal sa, že ju napálil a všetky fotky, ktoré jej poslal, boli upravené photoshopom. Napálenej mamičke už ostalo len konštatovať, že raz bude musieť svojmu spoluväzňovi, že manžela zabila preto, lebo si myslel, že je vtipný.

Pozri aj: Zavolali jej zo školy, že jej dcéra zbila chlapca. Reakcia mamičky prekvapila všetky strany

interez.sk (katka), boredpanda.com
Komentovať (0)