Reprofoto Civilization

Civilization patrí medzi najkultovejšie strategické počítačové hry.

Za kvalitnú počítačovú hru často zaplatíme aj niekoľko desiatok eur. Z času na čas sa však objaví príležitosť, ktorá sa jednoducho neodmieta. Ak patríte k fanúšikom počítačových hier, určite by ste vo svojej zbierke mali mať tú najkultovejšiu stratégiu. Navyše, keď je teraz úplne zadarmo.

Vo svete strategických počítačových hier je niekoľko kultových titulov. Azda najznámejším je séria Age of Empires. Medzi tie najkvalitnejšie, najznámejšie a na svet počítačových hier aj najvplyvnejšie ale patrí aj séria ťahových stretégií Civilzation, ktorá vyšla po prvýkrát už v roku 1991. Tú najnovšiu Sid Meier’s Civilization VI môžete teraz na stránke Epic Games získať celkom zadarmo.

Vo svete počítačových hier existuje niekoľko spôsobov ako kvalitné hry získať celkom zadarmo. Jedným z nich je služba Epic Games, ktorá je v podstate online obchodom počítačových hier rôznych spoločností. Nájdete tu tie najznámejšie aj menej známe tituly, často vo veľmi atraktívnych výpredajoch. Z času na čas služba ponúkne niektorú hru v obmedzenom čase celkom zadarmo. Po zakúpení (v tomto prípade za sumu 0 eur) hra ostáva vo vašom účte navždy.

Atraktívne akcie

Len pred niekoľkými dňami bolo možné takýmto spôsobom na Epic Games získať kultovú hru GTA V. Aktuálne už zadarmo nie je, stále je však titul v akcii, a to v 50 % zľave. Fanúšikovia počítačových hier však nemusia zúfať, služba Epic Games najnovšie ponúka zadarmo kvalitnú stratégiu, pri ktorej môžete stráviť celé hodiny. Atraktívne zľavy na elektroniku sú však bežné a odporúčame ich pravidelne sledovať.

Strategická hra Civilization vyšla po prvýkrát už v roku 1991. V nasledujúcich desaťročiach sa stala kultom a vzorom mnohých ďalších počítačových stratégií, pričom prenikla dokonca aj do sveta kartových a stolových hier. Najnovšia hra zo série Sid Meier’s Civilization VI vyšla v roku 2016, má veľmi vysoké hodnotenia a v Epic Store za ňu bežne zaplatíte bez mála 60 eur.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )