Michal Blaško / / Série
V 20. storočí žil jeden z najhorších sériových vrahov v histórii ľudstva. Muž menom Ed Gein sa narodil v roku 1906 v USA a...

V 20. storočí žil jeden z najhorších sériových vrahov v histórii ľudstva. Muž menom Ed Gein sa narodil v roku 1906 v USA a je všeobecne považovaný za krutého, no hlavne chorého kanibala a nekrofila, ktorý však tieto praktiky nikdy nepriznal. Polícii sa podarilo dokázať mu iba dve vraždy, a aj kvôli tomu sa stal prvým presláveným vrahom v médiách.

Ed mal problémy so psychikou už od malička, no všetko to odštartovalo, keď mu zomrela jeho matka v roku 1945.

wikipedia.org
wikipedia

Aj keď Ed technicky zabil iba dvoch ľudí, praktiky, ktoré s nimi a s ďalšími (ktorých mu nedokázali) ľuďmi robil, sú skutočne hrôzostrašné.

Keď ho zatkli, priznal sa k tomu, že keď jeho matka zomrela, chodil na cintorín veľmi často. Dôvod? Chodieval vykopávať čerstvo pochované ženy, o ktorých si myslel, že sa podobajú na jeho matku.

Tumblr / wisconsinsickness
Tumblr / wisconsinsickness

Krátko po tom, čo mu zomrela matka, sa rozhodol, že si zmení pohlavie.

Movie Pilot
Movie Pilot

Skrslo mu v hlave, že najjednoduchší spôsob, ako sa stať ženou, je vytvoriť si „ženský oblek“ z kože žien, ktoré vykopal. Priznal sa k vykopaniu deviatich hrobov, „obleky“ boli nájdené v jeho príbytku. „Obleky“ však neboli jedinou vecou, ktoré u neho polícia našla…Komentovať (0)