Foto: HBO Max

X.O.X.O. ~ Gossip Girl.

Návrat Gossip Girl nám v seriálovom pokračovaní tvorcovia sľubujú už nejaký ten piatok. Po zverejnení prvotného teaseru, ktorý fanúšikom predstavil novú skupinu elitárskych teenagerov z newyorskej Upper East Side, zverejnilo HBO Max aj plnohodnotný trailer. A vyzerá to, že sa naozaj máme na čo tešiť.

Pokračovanie Gossip Girl uvedie exkluzívne streamovacia služba HBO Max a nový seriál bude nepriamo nadväzovať na ten pôvodný z roku 2007, ktorý kedysi na území USA vysielala stanica The CW.

Foto: MovieStillsDB

Na úvod len 10 častí

Tentokrát sa ale môžeme tešiť na novú skupinu teenagerov newyorskej smotánky, o ktorej bude klebety prostredníctvom sociálnych sietí rozširovať nová Gossip Girl.

Na úvod je objednaných len 10 epizód, ktoré sa budú odohrávať 8 rokov po tom, čo Dan Humphrey (Penn Badgley zo seriálu You) ako pôvodná Gossip Girl vypol svoj klebetný web.

Po rokoch však štvrti Upper East Side vládne nová generácia mládeže, ktorú bude „neznáma klebetnica“ terorizovať po novom. Ako tvorcovia uviedli, pokračovanie seriálu sa bude niesť v podobnom duchu a divákom ukáže, ako sociálne médiá a internet zmenili súčasnú spoločnosť. A ako sme už zvyknutí z pôvodného seriálu, ani tentokrát neznámej „klebetnici“ neujde žiadne tajomstvo. Trailer si môžete pozrieť nižšie.

Samé nové postavy, jedna sa však vráti

Divákom budú predstavené nové postavy, len jedna jediná sa v pôvodnom znení vráti na obrazovky opäť. Hlas Gossip Girl znovu nahovorí herečka Kristen Bell (Veronica Mars, The Good Place), ktorú sme si obľúbili aj v pôvodnom seriáli. Či ale bude reboot odkazovať na pôvodný seriál aj inak ako hlasom Kristen Bell, zatiaľ nevedno.

O produkciu nových 10 epizód sa postará Josh Schwartz (The O.C.) a Stephanie Savage, ktorí stáli za pôvodným seriálom. V hlavných úlohách uvidíme mená ako Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak či Savannah Lee Smith a mnohí ďalší. Fotografie hlavných hrdinov novej Gossip Girl si môžete pozrieť v galérii nižšie.

Pôvodný seriál Gossip Girl vysielala stanica The CW a v hlavných úlohách sme mohli vidieť Blake Lively, Leighton Meester, Penna Badgleyho, Chacea Crawforda, Taylor Momsen, Eda Westwicka a mnohých ďalších. Seriál sa s úspechom vysielal 6 sezóna vysielali ho viaceré televízie na svete. U nás ho môžu diváci poznať z vysielania TV Markíza. Vzniklo celkovo 121 epizód. Aj jeho pokračovanie bude voľne založené na knižkách autorky Cecily von Ziegesar.

HBO Max novinku Gossip Girl uvedie 8. júla 2021. S najväčšou pravdepodobnosťou ho uvidíme aj v našich končinách na službe HBO GO.

0
Uložiť článok
Komentovať