Je možné aby ľudia levitovali? Tie najznámejšie prípady, ktoré vás o tom presvedčia

forgetomori.com

Advertisements

Levitovať znamená vznášať sa vo vzduchu bez akýchkoľvek mechanických pomôcok. Je možné, aby to človek sám dokázal, alebo aby prinútil levitovať iné predmety? Z minulosti poznáme niekoľko prípadov levitujúcich svätcov či fakírov. Podľa nich je za všetkým energia psí, ktorá im dovoľuje lenivo sa vznášať vo vzduchu. Skúšalo to aj niekoľko médií a moderných kúzelníkov. Aká je teda pravda?

levitacia1

História levitácie je skutočne dlhá, čo nám dokazujú rôzne historické a biblické postavy. Aj sám Ježiš Kristus údajne dokázal levitovať nad vodnou hladinou. Ďalšou známou osobnosťou je František z Assisi (12.-13.st.), ktorý sa podľa záznamov často vznášal asi 2,5 m nad zemským povrchom. Levitovať údajne dokázal aj ruský ortodoxný kňaz Seraphim Sarovský (18.-19.st.) a taktiež dievčatko z južnej Afriky Clara Germana Cele (1906).

hellyeacreepyshit.com
hellyeacreepyshit.com

Príbeh mladej Clary Cele je vcelku desivý. 16-ročné dievča z Južnej Afriky bolo údajne posadnuté diablom. Bola sirota a podľa záznamov miestneho farára a mníšok bolo dievča pri styku s náboženskými predmetmi veľmi zúrivá. Pri obliatí svätenou vodou sa údajne vzniesla z postele o niekoľko centimetrov a nehybne sa vznášala. Ďalšie záznamy hovoria o tom, že Clara dokázala nevedomky hovoriť niekoľkými cudzími jazykmi. Nakoniec k nej boli privolaní dvaja kňazi, aby dievčine pomohli a vykonali exorcizmus. Údaje hovoria o tom, že bol proces úspešný a dievča sa uzdravilo.Share on Facebook0
Zobraziť viac
Komentovať (0)

Advertisements