Foto: Twitter (Peter_A_Matusek)

Povedali ste si niekedy, že by ste vymenili eleganciu svojho smartfónu, za výkonnejšiu batériu?

Ak áno, vaše sny sa stali realitou. Firma Energizer totiž na svojom Twitteri potvrdila domnienky ohľadom ich pripravovaného smartfónu Power Max P18K Pop. Ako už plynie z radového označenia Power, hlavným lákadlom smartfónu je batéria. To však neznamená, že by mu chýbali iné aspekty. Práve naopak. Príjemne vás zaskočí aj relatívne slušný dizajn v pomere k výdrži batérie, a tiež vysúvacia duálna selfie kamera.

S domnienkami ohľadom atribútov novej vlajkovej lode spoločnosti Energizer prišiel web GSM Arena, ktorého informácie potvrdila samotná spoločnosť na svojom Twitteri. A o akých aspektoch sa teda bavíme? Hlavné lákadlo v podobe batérie láka na beštiu, ktorej výdrž sa vyšplhala až k 18 000 mAh. Už len týmto faktom Energizer neľútostne drví konkurenciu.

Ako by ste však mohli čakať, všetko si pýta svoju daň. Výdrž tejto batérie, ktorá nemá problém v pokojom režime zostať aktívna aj 50 dní, si odniesol dizajn samotného smartfónu. Ten je hrubý, ako tri a pol iPhonu, takže to nie je žiaden drobček. Na druhej strane, smartfón dokáže 4 dni nepretržite prehrávať vášho obľúbeného interpreta, či prehrávať video po dobu 48 hodín.

Telefón je možné nabiť v rýchlom režime, no taktiež v plnom. Plné nabitie trvá síce osem hodín, no nie je to tak veľa, pokiaľ si vezmete do úvahy spomínanú (a velebenú) výdrž. Smartfón využíva štandardný USB 2.0 konektor, cez ktorý zároveň pripájate aj slúchadlá. V tomto prípade, je tak lepšie využívať bezdrôtové zariadenia.

Hlavná kamera tohto 1,8 centimetra hrubého monštra využíva tri rôzne objektívy, ktorými docieli 19 megapixelový výsledok. Duálna predná kamera pritom bude vaše selfíčka snímať vo veľmi podobnej kvalite, teda 18 megapixelov. Na 6,2 palcovom displeji budete pozorovať operačný systém Android 9 Pie, ktorého plynulý chod zaručí 6 GB RAM. Za predbežnú sumu 600 eur, dostanete tiež 128 gigabajtov ukladacieho priestoru.

gsmarena.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )