Foto: Instagram (iversanns)

Ivana Gáborík sa ostrihala nakrátko.

Zmena účesu je niečo, čo mnohé ženy riešia veľmi dlho a niektoré nemajú problém s tým, že sa dajú ostrihať. Či už patríte do tábora „sú to len vlasy“, alebo oplakávate každú návštevu kaderníctva, niekedy nie je od veci spraviť v živote zmenu. Svoje o tom vie aj bývalá tanečníčka a influencerka Ivana Gáborík.

Ivana Gáborík je ženou známeho hokejistu Mariana Gáboríka a na sociálnych sieťach má pevnú základňu fanúšikov. Na Instagrame ju sleduje takmer 240-tisíc ľudí, s ktorými zdieľa záblesky zo svojho života. Najnovšie sa so svojimi fanúšikmi podelila s radikálnou zmenou účesu, ktorú od nej mnohí ľudia nečakali. Ivana totižto svoj výzor roky nejako extrémne nemení.

Ľudia jej píšu, že vyzerá staro

Na sociálnych sieťach sa podelila s fotkou, na ktorej má krátke vlasy, respektíve, rozhodla sa pre populárny bob. „Pôvodne som chcela ešte kratšie, ale ma prehovorila Ľubka,“ napísala Ivana na sociálnych sieťach. Za svoje rozhodnutie si vyslúžila množstvo obdivných komentárov, no na prekvapenie sa našlo aj množstvo ľudí, ktorí si myslia, že Ivanin účes bol krok vedľa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)

Niektoré fanúšičky tvrdia, že so strihom vyzerá oveľa staršie a že polodlhé vlasy jej pristali oveľa viac. „Nič v zlom, ale vyzeráte ako 55-ročná žena. Pekné, ale k vášmu veku sa to vôbec nehodí.“ „Za mňa je toto krok vedľa. Účes vás robí oveľa staršou, ako naozaj ste.“ „Ste taká pekná žena, ale toto bol krok vedľa.“ „Dlhšie vlasy k vám pasovali určite viac.“

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články