foto: YouTube

Tiež máte pocit, že v IKEA kúpite takmer všetko? Je to tak. Švédsky gigant prichádza s pomôckou, ktorá posunie varenie do úplne iného levelu

Človek k životu nepotrebuje veľa vecí. No sem-tam príde na trh novinka, ktorá vzbudí u ľuďoch poriadny ošiaľ a zrazu tak nadobudnú pocit, že to určite musia mať. Tak je to aj v prípade posterov s receptami, pomocou ktorých sa naučí variť naozaj každý z nás. 

Tie najjednoduchšie nápady väčšinu nemajú od geniality ďaleko. IKEA zas posunula ľudstvo o krok vpred. Spolu s kanadskou spoločnosťou Leo Burnett vytvorili sériu produktov Cook This Page (Uvar túto stránku). A o čo vlastne ide?  Dostanete sériu receptov, ktoré sú vytlačené na pergamenovom papieri. Na to, aby ste uvarili perfektnú večeru už len stačí vyplniť prázdne miesta potrebnými surovinami a riadiť sa inštrukciami. Papier zrolujete, šupnete do trúby na nevyhnutne potrebný čas a môžete sa tešiť na výsledok. Atrament, ktorý sa používa na postery nie je zdraviu škodlivý, takže smelo môžete variť. Postery sú veľkou výhodou aj pre ľudí, ktorí nikdy nevedia odhadnúť presný počet surovín. Takto sa zaručene nepomýlia. A takto nejako to vyzerá v praxi:

Ravioli so švédskymi mäsovými guľôčkami

YouTube.com

Doplníte suroviny

YouTube.com
YouTube.com

Potom už len stačí všetko zrolovať

YouTube.com

Dať na pekáč, zapiecť…

YouTube.com

…A večera je hotová!

YouTube.com

Ani losos s citrónom na bylinkách nemusí byť také umenie, akoby sa na prvý pohľad zdalo

YouTube.com
YouTube.com
YouTube.com

Ak máte chuť pohostiť návštevu niečím iným než chlebom a soľou…

YouTube.com
YouTube.com
YouTube.com

No ktovie, čo by na takéto pohostenie povedala vaša babička…

YouTube.com

Všetky potrebné suroviny kúpite samozrejme v IKEA. Musíme uznať, že je to celkom dobrý marketingový ťah. Niekomu sa to síce môže javiť ako absolútna blbosť, no možno niekomu, kto sa bojí varešky ako čert svätenej vody, to môže pomôcť prekonať strach. A čo vy, vyskúšali by ste to?

Pozri aj: Slovensko by dnes neexistovalo. Takto by vyzeral dnešný svet, keby nacistické Nemecko vyhralo 2. svetovú vojnu

boredpanda.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )