/ 215 / Lukáš M.
Či už dredy máte, alebo nemáte a radi by ste ich mali, toto je článok pre vás. Dozviete sa veci s ktorými sa budete...

Či už dredy máte, alebo nemáte a radi by ste ich mali, toto je článok pre vás. Dozviete sa veci s ktorými sa budete stretávať každodenne, nájdete aj pár dobrých tipov, ako sa o ne starať. A ak aj o dredoch neuvažujete, neváhajte si nasledujúce riadky prečítať i tak. Možno vás presvedčia a vaše predsudky o dredoch zmätú pod koberec.

Skoro každý sa ich bude chcieť dotknúť

„Óóó, to je super, možem si ich chytiť?“ Verte alebo nie,  s touto požiadavkou sa budete stretávať skoro každodenne a najjednoduchší spôsob, ako sa s tým vysporiadať, je zvyknúť si na to. Ľudia sú zvedaví, zaujíma ich to a sú fascinovaní týmito účesmi. Budú sa vás to pýtať úplne všade. V škole, v meste, na koncertoch, na rodinných slávnostiach, proste všade a všetci. Dôvod, prečo  majú ľudia potrebu dotknúť sa dredov je neznámy, je to proste fakt.

Dredys (5)
beautycism.com

Každý má svoj obľúbený dred

Veď sú predsa všetky rovnaké, ako môže mať niekto nejaký obľúbený? No to preto, že každý je svojím spôsobom iný. Jeden je hrubší, druhý dlhší, ďalší je rozstrapatený, niektorý zavadzia a padá do polievky… Tento robila Katka, tento zasa Kubo.. Každý  jeden má svoj vlastný príbeh, svoje vlastné zážitky a príbehy. A preto budete všetky milovať, ale každý iným spôsobom.

Dredys (3)
afrostyle.mag

Congo dredy

Takzvané Congo dredy je spojenie 2, 3 alebo aj viacerých dredov do jedného veľkého, hrubého drediska, ktorý ďalej rastie sám ako jeden. Niektorí tieto dredy obľubujú, ale väčšina sa im chce vyhnúť. Existuje niekoľko spôsobov, ako to dosiahnuť. Párkrát do týždňa si takéto “nebezpečné“ dredy (tie ktoré si myslíte, že sa čoskoro spoja s inými) pošúľajte v dlaniach aby sa oddelili od ostatných dredov.

Dredys (13)
smashingman.com
Dredys (8)
dreadsuk.com

Kvôli dredom svrbí hlava

Ak máte dredy po celej hlave, tak to určite poznáte. Ak by ste radi dredy mali, tak toto musíte vedieť. Vaša hlava vás bude svrbieť z milióna rôznych dôvodov. Jeden z hlavných je neumývanie dredov. Ak si ich nebudete pravidelne umývať, je jasné, že pokožka hlavy vás bude svrbieť.

Dredys (9)
ehow.com


Komentovať (0)