Bývalý sudca a predseda Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin potvrdil, že plánuje na budúci rok opäť kandidovať na post prezidenta Slovenska. Potrebuje vyzbierať aspoň 15-tisíc podpisov od občanov.
Bývalý sudca a predseda Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin potvrdil, že plánuje na budúci rok opäť kandidovať na post prezidenta Slovenska. Pre portál Aktuality.sk uviedol, že spustil iniciatívu na zber podpisov. Vzhľadom na to, že chce byť občianskym kandidátom, potrebuje vyzbierať aspoň 15-tisíc podpisov od občanov.
O post hlavy štátu sa Harabin uchádzal aj v roku 2019. Svoj hlas mu vtedy odovzdalo viac než 300-tisíc voličov, no do druhého kola nepostúpil. Sám seba napriek tomu označoval za víťaza volieb.
Odporúčané články
Šéf IĽP: Ficova vláda chce Slovákov v zahraničí umlčať, zasahuje do ich práva voliť. Krajina cúva, nejde vpred
Bola som na najlepšom letisku na svete: Vodopád je zadarmo, najete sa aj lacno a okúpete v strešnom bazéne
Mirka odišla na Lombok, kde ju jedlo v reštaurácii vyjde 1 euro. Analytik povedal, aké konsolidačné opatrenia by nám pomohli
Chcela si vziať život, a tak skočila z Empire State Building. Elvita Adamsová je jediná žena, ktorá to prežila
Kyanidu neveril, poistil sa guľkou do hlavy. Posledné dni Adolfa Hitlera boli plné paranoje a strachu














Nahlásiť chybu v článku