Foto: fraghero.com

Vďaka vyhláseniu Tim Neffa, ktorý sa podieľal na tvorbe rôznych počítačových hier, tu máme prvé (ne)oficiálne zmienky o pokračovaní GTA.

Tim Neff sa živý najmä ako kaskadér, no je veľmi obľúbený aj v motion capture animácii. Podľa jeho online životopisu vyšla najavo nová informácia. V sekcií obsadených úloh pribudlo aj práve Grand Theft Auto 6. Vývoj predošlého dielu tiež netrval zrovna krátko. Čakali sme naň niekoľko rokov, naprieč ktorými prešla hra rôznymi štádiami príprav. Piateho dielu sme sa dočkali v roku 2013, no pokiaľ nevlastníte konzolu, na PC verziu ste čakali ďalšie dva roky.

istunt.com

V roku 2015 však hra prešla malou renováciou, dostala next-gen plášť a pohľad z prvej osoby. Je teda otázne, kedy sa hry naozaj dočkáme, no pravdepodobne nehovoríme o blízkej budúcnosti. Zvyčajne je však motion capture animácia súčasťou vývoja hry, takže prípravy sú už pravdepodobne za nami. Zrejme sa teda môžeme tešiť aj na to, že Rockstar nám čoskoro prezradia aj oficiálny dátumu vydania. Ide o prvý dôkaz, že sa hra pripravuje. Pravdou ale je, že oficiálne ešte nebolo nič potvrdené a tak tieto informácie zatiaľ nie sú hodnoverne podložené. Na to si ešte budeme musieť chvíľu počkať.

https://www.instagram.com/p/BWtlrCNlzal/?taken-by=therealtimneff

Pozri aj: Pre milióny ľudí by to malo vážne následky. Čo by sa stalo, keby všetci ľudia na našej planéte prestali jesť mäso?

unilad.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)