zdroj: YT/gizkariesi

Existuje vôbec niekto, kto na Slovensku ešte Gizku Oňovú nepozná?

Gizku pozná každý hlavne zo známej relácie Svokra. Okrem toho je však úspešná speváčka, veď svoje prvé LP nahrala už v roku 1972. Od vtedy stihla vydať dokopy 6 albumov, objavila sa na ôsmych kompiláciách a nepochybne sa tak zapísala do histórie slovenskej šlágrovej hudby. 

Známa televízna babička sa rozhodla, že so svojou kariérou bude pokračovať inde, ako doteraz – na internete. Začala s Instagramom a samozrejme si založila kanál aj na YouTube, kde má za necelý mesiac už vyše 12-tisíc odberov. Svojimi videami búra internet a keďže sa jej už podarilo získať titul kráľovnej internetu, chce získať aj ďalší  – kráľovná hip-hopu. Ako správny influencer má aj svoj vlastný merch. Zatiaľ sa jej to darí, veď vidieť Gizku v pozícii youtubera je nepochybne zaujímavá a hlavne vtipná záležitosť.

zdroj: YT/gizkariesi

V najnovšom videu sa rozhodla, že sa naučí hip-hopovej kultúre. Na pomoc si preto do pozvala dvoch známych slovenských hip-hoperov, Šortyho a Adissa, ktorí ju majú naučiť sa poriadne obliekať. Len pre zaujímavosť, raper Adiss je o 19 mladší ako Gizkine prvé LP z roku 1972, Takú mi zahraj: Májový dáždik. Ako teda vyzerá stretnutie generácií a hudobných žánrov Ukážku z neho si môžu pozrieť na jej kanáloch alebo na webe tatraacademy.sk. Vo videu dokonca sľúbila, že sa jej podarí získať 30 030 odberateľov, keď sa jej podarí nahrať celý videoklip.

Okrem Šortyho a Adissa sa Gizka spojila aj so známym moderátorom Osťom. Dohodli sa, že budú spoločne moderovať festival Hip Hop žije a známa speváčka hneď na to vyhlásila súťaž o 2 lístky na festival. Ak ich chceš vyhrať, musíš uhádnuť 5 mien, ktoré spomína Gizka vo videu na YouTube a napísať ich do komentáru pod video. Okrem toho musíš mať založený Študentský účet v Tatra banke. Ak ho ešte nemáš, nie je nič ľahšie, ako si ho založiť. Môžeš tak spraviť aj cez appku Tatra banky a ihneď naň získaš bonus 30 €. Tak na čo ešte čakáš?

V spolupráci s Tatra bankou

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )