Štát disponuje veľkým množstvom nepotrebného majetku a neraz sa ho preto snaží predať prostredníctvom dražieb. Najnovšie tak ponúka na predaj menšiu nehnuteľnosť, ktorá v minulosti slúžila zrejme ako sklad, informuje Finančná správa SR.
Zaujímavá cena
Budovu sa pritom snaží vydražiť mimoriadne zaujímavým spôsobom a na Facebooku ľuďom hovorí, že z nej môžu postaviť lietadlo či futuristické mrakodrapy. Nehnuteľnosť sa nachádza pri Trebišove, v obci Somotor a je vedená ako poľnohospodárska budova.

Dražba sa bude konať 17. júla 2024 o desiatej hodine na Daňovom úrade v Prešove. Vyvolávacia cena nehnuteľnosti je stanovená na 12 690 eur. „Ďalšie informácie o predmete opakovanej dražby, prípadne ďalšie potrebné informácie môžete získať osobne v kancelárii č. 514 na Daňovom úrade Prešov alebo telefonicky na t. č. 051/7088240,“ dodáva finančná správa.
Bola som na „českom Hyroxe“: Za 57 minút som zaplatila 97 eur. Užila som si to, jedna disciplína ma potrápila
Peter Bárdy v 1 na 1: Fico dal objednávku na nájdenie všetkého proti Šimečkovcom. Chce prekryť Očistec
Nikola radí, ako si užiť lacnú letnú dovolenku v Španielsku: Môžete ušetriť stovky eur, pozor na podvody
Zamestnancov aj firmy čakajú zmeny: Jedna skupina si v práci môže prilepšiť, pozrite sa, či sa to týka aj vás
Z maternice vyťahovala plod špinavými prstami, novorodencom lámala väzy: Gynekologička pomohla stovkám žien
Psychologička prehovorila o prípade učiteľky v Nitre. Obkladač Vladislav o trende, ktorý Slováci oľutujú
Jiří vlastní 200-ročnú romantickú vilu v Toskánsku: Susedia nás hneď prijali, s kúpou domu vám tu všetci pomôžu












Nahlásiť chybu v článku