techspot.com

Júlia Hogerová / / News
Facebook neprestáva prekvapovať. Messenger obohatí o tlačidlo 'dislike'.

Už dlhšiu dobu žiadali používatelia Facebooku tlačidlo ‚dislike‘. Popravde nám nie je jasné prečo, keďže si tento počin koleduje o poriadny malér. 

Väčšina z nás má krehké ego aj v tých najlepších chvíľach. Tak si predstavte, že tvoj najnovší status dostane dislike od tvojho bývalého spolužiaka, kolegu alebo aj vlastnej mamy. Je viac ako isté, že to spôsobí hádky na viacerých frontoch. Ľudia sa rozčuľujú už len v prípade, že si niekto uťahuje z ich statusu, tak prečo by nemali z tlačidla dislike.

Facebook sa preto rozhodol dať nám to, čo si myslíme, že chceme. Spoločnosť prišla s nápadom odpovedať na správy v aplikácii Messenger podobným spôsobom, akým môžeme na Facebooku reagovať na statusy. Jediná zmena prichádza s možnosťou reakcie na správu ‚palcom nadol‘. Tlačidlo sa zatiaľ len testuje, preto je prístupné len malému počtu používateľov. Vývojári Facebooku sa pre TechCrunch vyjadrili: ,,Stále testujeme viac spôsobov ako spraviť Messenger zábavnejším a pútavejším. Tento test umožňuje ľuďom využiť emotikon, ktorý najlepšie vyjadrí ich pocit zo správy.“ 

theladbible.com

Spoločnosť však kladie dôraz skôr na možnosť ‚áno‘ alebo ‚nie‘, ale je zrejmé, že použité bude skôr ako ‚dislike‘. To sme presne my, ľudia. Jednoducho si nemôžeme pomôcť.

Pozri aj: Už o mesiac bude v obehu nová bankovka v hodnote 50 €. Pozrite sa, ako bude vyzerať

interez.sk (Júlia Hogerová),theladbible.com
0
Komentovať (0)