rtvs

Matej Mensatoris / / News
Víťaz môže byť len jeden. Kto vyjde z duelu najväčších mozgov relácie ako víťaz?

Vedomostná relácia Duel vysielaná na RTVS vždy o 17:45 na Jednotke bola tento rok skutočne bohatá na úspešných súťažiacich. Krátko po lete zažiaril v relácii skvelý Martin, ktorý vytvoril dovtedajší rekord v súťaži, kedy sa dostal až do 24. kola. Tam sa sám rozhodol ukončiť svoje pôsobenie v súťaži a dať priestor ďalším. Po pár kolách sa v súťaži objavil Slavo, ktorý sa stal novým rekordmanom. Pokoril aj dovtedajší výkon úžasného Martina a dostal sa až do 34. kola. A už vo štvrtok, 22. decembra sa v špeciálnom vianočnom dueli predstavia títo šampióni a zvedú spolu skutočný „súboj titanov“.

Učiteľ z Levíc – Slavomír sa stal najúspešnejším duelantom v histórii relácie. V 34. kole sa, žiaľ, dostal do mínusových čísiel (tak ako aj jeho súper) a musel sa s reláciou rozlúčiť. Ostal tak neporazený. Sériu mu prekazila otázka – čo znamenajú dva zvislé pruhy na krajoch vlajky Kanady. Tie predstavujú oceány, ktoré obmývajú túto krajinu. Slavo prezradil, že túto odpoveď zvažoval, avšak v 5-sekundovom limite neodpovedal správne a súťaž musel ukončiť.

rtvs
rtvs

Martin z Nitry, vytvoril rekord v dovtedajšej histórii relácie a po svojej 24. výhre sa rozhodol sám ukončiť súťaž.

rtvs
rtvs

Obaja duelanti tak neboli nikdy porazení. Už krátko po vypadnutí Slava začali fanúšikovia relácie volať po špeciálnom dueli – súboji titanov Martina a Slava. Produkcia relácie ich vypočula a obidvaja súťažiaci súhlasili so špeciálnym duelom, kde si zmerajú svoje sily v ich neuveriteľne rozsiahlych vedomostiach.

Pozrite si krátku upútavku na tento duel:

Nezabudnite sa už tento štvrtok o 17:45 hod. pozerať na tento duel šampiónov. Už teraz si ale môžete u nás tipnúť, kto z tohto duelu vyjde ako víťaz:

[totalpoll id=“76264″]

interez.sk (Matej Mensatoris)
0
Komentovať (0)