Foto: interez.sk

Známy slovenský predajca mal v Bratislave doteraz iba dve prevádzky, dnes na Tehelnom poli otvoril novú a najväčšiu.

Coop Jednota patrí medzi tradičné domáce obchodné reťazce a nájdeme ho prakticky v každom kúte Slovenska. Prekvapujúco práve v našom hlavnom meste nemal tento supermarket zásadné zastúpenie a nachádzali sa tu len dva malé obchodíky. To sa dnešným dňom mení a Coop hlási otvorenie vlajkovej predajne.

V článku sa dozviete:

  • kde sa nová predajňa nachádza;
  • ako vyzeralo otvorenie;
  • čo si Coop pre zákazníkov prichystal;
  • aká je nová predajňa.

Veľká predajňa na Tehelnom poli

Vlajková predajňa Tempo v Bratislave sa nachádza na našom Národnom futbalovom štadióne Tehelné pole, pričom je súčasťou nákupnej zóny Tehelko. Rozloha nového obchodu je na úrovni 1 600 metrov štvorcových a ako vyplývalo z informácií na oficiálnom webe, Coop si pre zákazníkov pripravil v deň otvorenia špeciálne akcie. My sme sa teda rozhodli ísť pozrieť, ako otvorenie novej bratislavskej predajne vyzeralo.

Lokalita okolo futbalového štadióna aj v daždivom dni pôsobila pomerne rušne. Krátko pred desiatou sa pred vstupom do novej nákupnej zóny Tehelko zhromaždila hŕstka ľudí, ktorá netrpezlivo odpočítavala posledné minúty. Zanedlho sa brány do komplexu otvorili a skupina ľudí sa presunula pred predajňu. Na tomto mieste sa v priebehu niekoľkých ďalších minút nakumulovalo pár desiatok ľudí, a tiež oficiálne pozvaných hostí.

Foto: interez.sk

Do Coopu chodím rada, jeden mám, našťastie, neďaleko bydliska. Takáto väčšia predajňa tu v Bratislave chýbala,“ povedala nám tesne pred otvorením dôchodkyňa čakajúca pri vstupe. Slávnostnou atmosférou to dýchalo z každej strany a po oficiálnom otvorení sa nakupujúci rozpŕchli po celej predajni. Na prvý pohľad ide o štandardnú modernú predajňu s niektorými prvkami, ktoré však nemusíte nájsť všade. Nás zaujal napríklad samoobslužný stroj vyrábajúci čerstvú pomarančovú šťavu.

Ochutnávka rôzneho tovaru

Najnovšie články