Foto: facebook.com (My sme les)

Iniciatíva My sme les zaujala celé Slovensko. Pripojíte sa k nej?

Možno ste aj vy zaregistrovali kampaň My sme les, ktorá sa po tieto dni stala na sociálnych sieťach virálnou. Občianska iniciatíva odštartovala projekt, ktorý má za cieľ zvýšiť u občanov povedomie o našej krásnej prírode a najmä o zásahoch do nej. Ku kampani sa pripojilo mnoho známych slovenských osobností, ktoré ju svojim účinkovaním podporili.  

Kristína Svarinská, Marián Geišberg Erik Baláž, Michal Wiezik, Zuzana Kronerová, Robert Jakab či Slávka Halčáková. Toto je len výber mien, ktoré uvidíte vo videu. Všetci sa pripojili k výzve zastaviť drancovanie našich lesov. Od roku 1990 narástol objem ťažby v slovenských lesoch o viac ako 75%. Iba v Nízkych Tatrách zmizlo až 70 kilometrov štvorcových lesov. Tieto čísla sú desivé a je len na nás, aby sme zatlačili na kompetentné orgány, aby pristúpili k vyššej ochrane lesov. Lebo tam kde nie je les, nie je ani život.

MY SME LES! Pridaj sa k nám na www.mysmeles.sk

AJ TY SI LES! Pridaj sa k nám na www.mysmeles.sk a zdieľaj toto video nech nás je počuť čo najviac. #mysmeles

Posted by My sme les on Dienstag, 14. November 2017

Ak vás iniciatíva zaujala navštívte ich web mysmeles.sk alebo facebookovú stránku. Podporu môžete tiež vyjadriť tým, že si zmeníte profilovú fotku použitím tohto rámu.

Pozri aj: Brazília spúšťa najväčší zalesňovací projekt v histórii ľudstva. Záchranou Amazonského pralesa chce zachrániť celú planétu

 

Príbehy
0
Komentovať (0)