foto: MovieStillsDB

Bohemian Rhapsody je úžasným filmom, na ktorý išlo do kín obrovské množstvo ľudí. Vďaka takémuto úspechu je prirodzené, že sa začali šíriť chýry o jeho pokračovaní.

Asi nikto nemôže spochybniť to, že film Bohemian Rhapsody bol trhákom, ktorý si zamilovali mnohí ľudia. Okrem viacerých ocenení, ktoré táto snímka získala, zožala slávu a úspech po celom svete, vďaka čomu sa začalo hovoriť aj o jej pokračovaní. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako všetci vieme, Bohemian Rhapsody je príbeh o hudobnej skupine Queen, ktorá bola známa nielen vďaka úspešným hitom, ktoré sa hrajú dodnes, ale takisto aj vďaka jej jednému členovi, Freddie Mercurym. Aj napriek tomu, že mnohé biografie majú spravidla jednu časť, v ktorej sa vyrozpráva celý príbeh, pri Bohemian Rhapsody sa začalo hovoriť o pokračovaní.

wikimedia.org

Fanúšikovia, ktorí skupinu milujú a takisto si zamilovali aj film, by sa určite potešili z ďalšieho pokračovania. Rudi Dolezal, človek, ktorý režíroval videá pre skupinu, sa o myšlienke druhého filmu vyjadril tak, že je medzi ostatnými členmi Queen veľmi diskutovaný.

A o čom by vlastne mala byť ďalšia časť filmu? Ak ste videli tú prvú, určite viete, že končí legendárnym vystúpením skupiny v roku 1985. Delozal tvrdí, že pokračovanie by mohlo začať presne týmto vystúpením a následne by sledovalo príbeh skupiny až do roku 1991, kedy Freddie Mercury zomrel.

wikimedia.org

Nie každý je však s pokračovaním stotožnený. Mnohí fanúšikovia sa vyjadrili, že im prvá časť pokojne stačila, skončila presne tak, ako mala a pokračovanie nepotrebujú. K tomuto názoru sa pripája aj Rami Malek, ktorý vo filme odviedol neskutočne dobrú prácu a sám pri odovzdávaní Oscarov povedal, ako veľa pre neho tento film znamenal.

„Spravili sme film o mužovi, ktorý bol homosexuál, imigrant, a ktorý žil svoj život podľa seba,“ povedal Malek na Oscaroch. „Som nesmierne vďačný, že som mohol byť aspoň malou časťou tohto úžasného projektu.“

Chýry o pokračovaní Bohemian Rhapsody však nemusia byť pravdivé. Naopak, pravdou zostáva fakt, že na to, aby sa tento film dostal na plátna kín potreboval dve dekády, takže aj na jeho pokračovanie si možno počkáme ďalších pár rokov.

ladbible.com
Uložiť článok

Najnovšie články