My verzus My by Bod Omylu [tabgroup layout=“horizontal“] [tab title=“Info“]Žáner: Alternative-rock Mesto: Žilina[/tab] [tab title=“Bio“] Formácia Bod Omylu má na konte dve štúdiové nahrávky...


[tabgroup layout=“horizontal“]
[tab title=“Info“]Žáner: Alternative-rock
Mesto: Žilina[/tab]

[tab title=“Bio“]

Formácia Bod Omylu má na konte dve štúdiové nahrávky a tri videoklipy. Debutové EP V tichu tvojich slov úspešne nasledoval album Nechaj sa ovládnuť. Rockové základy, na ktorých členovia skupiny vyrástli, sa v ich tvorbe kombinujú s modernými alternatívnymi prvkami. Na koncertoch k tomu chalani pridávajú energický prejav a výborný kontakt s publikom.

Bod Omylu má od víťazstva v súťaži Garage fest 2011 za sebou viac ako 100 koncertov na Slovensku, v Česku a v Poľsku. Okrem dvoch vlastných turné a množstva festivalov mala kapela možnosť predskakovať menám ako The Twinkles /ITA/, The Bill /PL/, Slobodná Európa, From Our Hands, Zoči Voči, Smola a Hrušky, či The Paranoid.

Prelom rokov 2014/15 sa pre Bod Omylu niesol v znamení zmeny na bubeníckom poste. S novou tvárou kapely prichádzajú aj nové skladby Cestou ku hviezdam a My verzus My. Kapela spúšťa nový e-shop, vydáva videoklip a vyráža na československé koncertné turné ZA VAMI TOUR 2015.
[/tab]

[tab title=“Albumy“][imagebox maintitle=“Nechaj sa ovládnuť“ subtitle=“Kúpiť album“ image=“http://interez.sk/wp-content/uploads/2015/03/bod-omylu-album.jpg“ color=“white“ space=“60″ link=“http://shop.zijemehudbou.sk/shop/bod-omylu/“] [/tab]

[tab title=“Videá“][youtube bROUBmJObOo 720 410]

[youtube i1YTkoOimNI#t=16 720 410]

[youtube l6vSC3irZoE#t=20 720 410]

[youtube PCwaWlfWA6M#t=28 720 410]

 

[/tab][tab title=“Kontakty“]

Mail : [email protected]

Web : www.bodomylu.sk

Facebook : www.facebook.com/bodomylu

Instagram : www.instagram.com/bod_omylu[/tab]

[/tabgroup]

Galéria