boredpanda

Michaela / / Série
Aký to je pocit, keď hejtera zvozí pod čiernu zem samotný Arnold? Schwarzenegger sa zastáva slabších aj v reálnom živote, nie len na filmovom plátne.

Blbci jednoducho milujú internet. Tak ľahko sa dá do niekoho navážať! Najmä, keď mu nevidíme do tváre a môžete sa schovať za anonymitu internetu. No jeden blbec na pohľadanie to naozaj prepískol. Po tom, čo sa vyjadril, že olympiáda pre mentálne postihnutých športovcov vraj nemá žiaden význam, ho logickými argumentmi zvozil pod čiernu zem samotný Arnold Schwarzenegger.

Schwarzenegger, vášnivý zástanca Special Olympics, minulý týždeň zverejnil na Facebooku video, v ktorom pózovali športovci. Hejter to neváhal okomentovať. Spochybnil účel takýchto olympiád a podľa neho nie je možné porovnávať takýchto súťažiacich so „skutočnými“ športovcami. Slávny herec ho okamžite odrovnal a všetci, ktorí čítali jeho reakciu mu naozaj fandili. Arnie neváha podporovať tých, čo to potrebujú a svoj handicap neberú ako prekážku. Sú vzorom pre tých, čo sa neváhajú popasovať so životom.

Facebook.com

Špeciálna olympiáda je pre športovcov s mentálnym postihnutím príležitosť, kde môžu súťažiť, zdokonaľovať svoje pohybové zručnosti ale najmä prekonávať svoje vlastné bariéry a limity, ktoré im pripravil sám život. Mnoho športovcov im vyjadruje svoju podporu.

Môžeš sa od nich naučiť, a pokúsiť sa zo seba dostať to najlepšie a tak urobiť niečo pre tento svet. Alebo môžeš ostať na svojej ceste a byť sám, smutný a bezcitný, žiarlivý internetový trol, ktorý nemá čo svetu ponúknuť, len podpichuje všetkých navôkol.

Arnold je taktiež sponzorom špeciálnej olympiády, ktorá sa tento rok konala v jeho rodnom Rakúsku. Taktiež sa stal ambasádorom tejto olympiády na sociálnych sieťach. Brat jeho bývalej ženy Timothy Shriver, je zas predsedom špeciálnej olympiády.

Tu je to video, v ktorom Arnie vyjadril športovcom svoju podporu:

So inspired by the athletes I'm meeting at Special Olympics World Games 2017 in Austria.

Geplaatst door Arnold Schwarzenegger op donderdag 23 maart 2017

Každý má svoje miesto na slnku. Aj ľudia, ktorí vyzerajú inak. Schwarzenegger však získal obrovské uznanie od svojich fanúšikov. Dokonca by si ho vedeli predstaviť aj na poste súčasného prezidenta. Kto mlčí, ten svedčí, no to sa rozhodne netýka tohto herca, ktorý opäť raz dokázal, že nie je len obyčajnou horou svalov. Rešpekt!

Pozri aj: Iba 8 ľudí by bývalo v Bratislave. Ako by to vyzeralo, keby na Slovensku žilo iba 100 ľudí?

interez.sk (Michaela), boredpanda.com


Komentovať (0)